Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Romet pony - brak mocy,dziwny dzwiek.

18 Sie 2012 22:48 1311 5
  • Poziom 7  
    Witam.Miałem w domu ramy od motorynki ale brakowało silnika udało mi sie go kupić ale był w czesciach zostal zlozony , wymienione zostały łożyska simeringi,tłok i pierscienie remont napewno jest przeprowadzony poprawanie ale problem polega na tym ze motorynka nie chciała odpalac dopiero gdy napiłowałem zapłon żeby mozna go było dalej przestawic to czasami zapali od kopa ale przeważnie trzeba pchać gdy juz odpali to dziwnie pierdzi i nie ma siły są momenty że jest w miarę dobrze,gaznik wymieniany i regulowany napwno jest sprawny świeca i przerywacz nowe i nadal to samo.Prosze o rade.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zmierz kompresję. Sprawdź czujnikiem punkt zapłonu i go ustaw.
    Nie rób wszystkiego na raz, bo nigdy nie zrobisz. Najpierw zapłon, potem regulacja gaźnika, bo pewnie też będzie potrzebna.
  • Poziom 7  
    kompresji nie mam mozliwosci zmierzyc ale moim zdaniem jest dobra bo czuc opor prze kreceniu magnetem czy przy zapalaniu,nie znam histori tego silnika ale gdy ustawilem zaplon tam gdzie byl znaczony motorynka palila tylko na pych i chodzila bardzo kiepsko,dopiero gdy powiekszyłem regulacje to było troche lepiej wydaje mi sie ze zaplon jest ciagle za pozny
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Silnik dostałeś w częściach, tak? Więc złóż i sprawdź go nie wierząc dotychczasowym znakom. Zrób, co pisałem wcześniej - pomiar punktu zapłonu, nie według znaków, a według położenia tłoka. Krzywaka nie jakaś dorabiana lub przerabiana?
  • Użytkownik usunął konto