Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 47LK950 - Opinie i produkcja

Chmielekk 19 Sie 2012 10:14 1473 3
  • #1 19 Sie 2012 10:14
    Chmielekk
    Poziom 1  

Witam, planuję zakup telewizora LCD LG 47LK950, przeglądałem internet na ten temat i zbierałem bardzo pozytywne opinie jednak jadąc przez miasto postanowiłem wstąpić do jednego ze sklepów w mieście i zapytać się o niego, otrzymałem odpowiedź że ten model nie jest już w produkcji ponieważ jest już przestarzały i można go znaleźć tylko na magazynach. Chciałem się Was zapytać czy to prawda i może poznać opinie na temat tego modelu.

• #2 01 Wrz 2012 19:40
    wic1
    Poziom 14  

Powiem tak...

Nie wiem czy dokładnie taki model mam bo nie piszę z lokalizacji w której go posiadam :)
    Po fotkach wnioskuję, że jest conajmniej podobny.

Tak więc moge powiedzieć, że w tej cenie będzie to znakomity telewizor.
    W razie potrzeby dokupisz sobie acces pointa i będziesz miał i jakiś tam internet i proste aplikacje w nim. (youtube, skype i cośtam)

O klawiaturze raczej zapomnij :)

W skrócie:
    + usb -- łyka nawet dysk 500 gb i spokojnie odpala większość kodeków nawet HD
    + jak podepniesz do netu to nawet bedzie jakiś internet na nim :)
    + youtube
    + pogoda
    + skype (jak dokupisz kamerę)
    + możliwość dokupienia pilota motion czy jakoś tak, że pilotem machasz by coś wybrać itd
    + genialny obraz
    + bardzo ładny dźwięk
    + bodaj jest w tym standardzie, co na sieci lokalnej się udostępnia materiały wideo/zdjęcia i można je sobie przeglądać na TV

- szkoda, że nie ma opcji dogrywania kodeków
    - ma usb ale czyta tylko dongielek wifi LG który kosztuje 150zł :) lepiej kupić acces point za 50 ;P
    - nie znalazłem metody by podłączyć u zdalną klawiaturę czy coś :P może coś wymyślą jak np pocket-tv (android dongiel) to wtedy się poszaleje na tv'ku :)

Za tą cenę TV hd to polecam :)
    Nie ma wodotrysków ale inni producenci jakoś specjalnie nie wybiegają z gadźetami :P

pozdrawiam!

• #3 01 Wrz 2012 20:10
    jacekRCA
    Poziom 25  

Nie słuchaj takiego gadania, gościo pewnie chciał Ci po prostu sprzedać inny model. Najnowsze modele też siedzą w magazynach, a jak coś się nie sprzedaje to idzie to utylizacji.

LG 47LK950 to jest dobry model, można jeszcze go spokojnie kupić za około 2300zł: http://www.ceneo.pl/14528781

• #4 04 Wrz 2012 16:54
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME