Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowa telewizja internetowa?

Jinxajz 22 Jan 2005 12:39 3597 7
    Jinxajz
    Level 12  
    czy możliwe jest oglądanie np. CANAL+ za pomocą internetu i karty telewizyjnej czy trzeba również dokupic jakieś urządzenia typu tuner czy coś podobnego?
    marcin1984
    Level 11  
    Witam jezeli masz kablowke i zwykla karte telewizyjna to mozesz ogladac Canal+ i HBO za darmo wystarczy miec dekoder jezeli chcesz to moge ci go wyslac poczta. Ja mam i mnie dziala. Jezeli nie masz kablowki to kup sobie karte do odbioru telewizji z satelity koszt okolo 250 zl za karte plus antena i konwerter i wtedy mozesz ogladać cyfrowa telewizje za darmo takze wiele kodowanych programow dostepnych w polsacie cyfrowym i cyfrze plus. Jak cos to napisz mmuchas(malpa)interia.pl
    Pozdrawiam Marcin
    Jinxajz
    Level 12  
    Tak, mam kablówkę. Jeżeli mógłbyś to prześlij mi ten programik, mój adres kotek23(malpa)poczta.onet.pl
    Bede bardzo wdzięczny jeżeli wysłałbyś też jakiś krótki opis jak to wszystko skonfigurować.
    amaru777
    Level 1  
    Witam
    Mam zamiar kupic tuner do kompa pod usb. Mieszkam w Anglii i chcialbym sie dowiedziec czy tutaj bedzie mi tez odbierac cyfre i sloneczko. Jak mozesz to przeslij mi na maila wszystko odnosnie konfiguracji i czego potrzebuje do poprawnego odbioru.
    Z góry thnx. Adres : amaru777(malpa)pocztowy.net
    chulaj555
    Level 11  
    ja sobię chwalę kartę rozszerzeń , biega wszystko , softów wybór,pełen wypas.
    godunow
    Level 15  
    Mam pytanie jak bym podłaczył tuner satelitarny cyfrowy FTA do karty TV dało by rade odkodować np. Canal +?? Czy CP..??
    POzdro
    Hoodys
    Level 14  
    Ale kombinujecie:)
    Wystarczy troche zainwestowac, kupic skyStara albo jakies inne cudo na pci:) i praktycznie na tym koniec, skystar to tuner tv satelitarnej w pl chodiz w granicach 270 zl w niemczech o 70 zeta taniej mozna kupic, podlacza sie bezpodrednio pod konwerter i wszystko smiga jak trzeba idac od free cyfry polsatu i tps az po inne platformy ktore da sie lamac z innych satelit
    godunow
    Level 15  
    Hoodys wrote:
    Ale kombinujecie:)
    Wystarczy troche zainwestowac, kupic skyStara albo jakies inne cudo na pci:) i praktycznie na tym koniec, skystar to tuner tv satelitarnej w pl chodiz w granicach 270 zl w niemczech o 70 zeta taniej mozna kupic, podlacza się bezpodrednio pod konwerter i wszystko smiga jak trzeba idac od free cyfry polsatu i tps az po inne platformy ktore da się lamac z innych satelit

Dzieki
    Tyle to ja wiem !
    Mam karte TV (analog ) po prze którą zgrywam filmy z kamery czy dvd stacjonarnego . Podłączałem też tuner cyfrowy do karty i dlatego zapytałem czy można .. Mnie się wydaje że nie da rady
    Pozdrawiam