Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon G3 i A580 - wymiana bezpieczników z canon A580 do Canon G3

19 Sie 2012 21:09 1704 2
  • Poziom 9  
    Witam.
    Wiem że problem bezpieczników w Canon G3 był już wałkowany na forum i dzięki wszystkim którzy wypowiadali się tam ponieważ bardzo mi to pomogło.

Natomiast teraz mam inne pytanie.
    Dostałem do zabawy aparat Canon a580 po wypadku. Po rozebraniu go okazało się że z obiektywu wypały jakieś plastikowe kawałki i sprężynka.
    Natomiast na płytce znalazłem część która wygląda prawie identyczne jak bezpiecznik z canon G3 czyli "DAITO KMC20", jeno oznaczenie ma inne.
    Poniżej dwa zdjęcia tego czegoś co wydaje mi się bezpiecznikiem z aparatu Canon A580.

Canon G3 i A580 - wymiana bezpieczników z canon A580 do Canon G3 Canon G3 i A580 - wymiana bezpieczników z canon A580 do Canon G3

Teraz pytanie: czy mogę wyjąć to coś z a580 i wstawić do g3 na miejsce tego upalonego DAITO KMC20 :?:
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Możesz. To jest to samo
  • Poziom 9  
    Dzięki za szybką odpowiedz. Jak tylko nawiedzę znajomka z stacją lutowniczą i pozamieniam elementy (nie chcę bym do tego podchodzić z lutownicą kolbową w rozmaże XL a tylką taką posiadam) dam znać czy G3 znowu żyje ;)

Aktualizacji

Wymiana zakończona powodzeniem. Aparat działa i ma się dobrze.
    Jeżeli kogoś interesują wynika działania aparatu to tu znajdzie nie jedno zdjęcie G3 wykonane, a także innymi aparatami jakie przewinęły mi się przez ręce.

http://daszir.wordpress.com/