Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ground Zero GZTW 25T - jaka kolumna?

19 Aug 2012 23:25 1245 4
  • Level 18  
    Mam ten głośnik od niecałego roku, włożyłem go w obudowę jakieś 35l z bass reflex'em 10 cm średnicy i 15 cm długości.
    Nie jestem zadowolony z tej skrzyni, ponieważ są prześwisty, a bass reflex niczym nie służy, tyle, że dmucha, ale czy go się zakryje czy otworzy basu to więcej nie doda.
    Chciałem zbudować specjalną kolumnę pod ten głośnik.
    Słucham electro-house i trochę dubstep'u.
    Samochód to Tico, więc na wysokość będzie jakieś 25-27 cm, bo jest niski bagaj.
    Może być za to szeroki, a głębokość może być ta sama...
    Nie bardzo mogę znaleźć info nt. tego głośnika, żeby coś sobie poobliczać czy dowiedzieć się jaki litraż skrzyni ma być..
    Do mojej muzyki lepsza otwarta czy zamknięta?
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Moderator of CarAudio
    Minuta osiem w google >

25cm (10) Subwoofer - Titanium Series - Durchmesser: 25cm, Leistung: 300 W RMS, Impedanz: 3.8 Ohm, Schwingspule: 2, Hub: X max. 14mm, Resonanzfrequenz: FS 29 Hz, SPL: 88 dB, Gehäuseempfehlung, geschlossen: 15 - 25 Liter, Bassreflex: 35 Liter, Rohr Durchmesser 7,6cm, Länge 18cm, Lieferumfang: 1 Subwoofer
  • Level 18  
    Specyfikacja znalazłem, ale do wersji TX czyli dwucewkowej i nie wiedziałem czy to to samo...

Opis już mamy :) No tak, i mam bodajże skrzynię 35 litrów port br coś takiego jak w rozpisce no i czemu przy większej mocy syczy?

Czy mój pomysł z wytłumieniem watoliną w środku był zły i dlatego tak się robi?

Czy nowa skrzynia może mieć wysokość 25 cm?
    Zrobiłbym za to więcej na szerokość.
  • Moderator of CarAudio
    To jest dokladnie do Twojej wersji .
  • Level 18  
    Na to wychodzi.
    Lecz przy większej mocy port br nie działa jak należy.
    Mam również wrażenie, że sub ciutkę spóźnia.
    Wzmacniacz jakim go obecnie zasilam to Magnat Classic 360 w mostku