Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

daewoo nubira - imobilizer schemat

20 Sie 2012 12:13 3087 11
  • Poziom 15  
    kod 53 na sterowniku z 1.6 16v na 2.0 16v tez niepali mam całe komplety komunikacja podpieta bezposrednio do sterownika plusy masy sa dioda miga jak trzeba nie pali pompa podaje i dalej kod 53 co dalej?
  • Poziom 25  
    Masz problem z immo który to na potęgę pada w tych samochodach.
  • Poziom 35  
    A kto wam powiedział że instalacje 1,6 i 2,0 są identyczne?
  • Poziom 25  
    A w jakim celu przełożyłeś sterownik ?? Jak masz silnik 1.6 16V to zdejmujesz immo z tego sterownika jaki masz... podkładanie sterownika od 2.0 jest bez sensu bo raz że nie pasuje a dwa że też jest zakodowany.
  • Poziom 15  
    Taki siedzial jak kupiłem z 2.0 przekladany z imo i kluczem. Zakupilem 1.6 z immo kluczem i stacyjką ale dalej kod 53 nie wiem juz sam o co biega. Dioda gasnie na zaplonie a na wyloczonym miga powoli. Kable sprawdzone po centymetrze.
  • Poziom 25  
    A masz komunikację z testerem (nie chodzi mi o kody błyskowe) ?
  • Poziom 15  
    Nie mam testera niestety ale moge spróbować kts wieczorem. Ale nie zmienia faktu ze niema komunikacji z immo morze zimne luty posiada?

Komunikacja jest blad 53 i 12 co dalej?
  • Poziom 25  
    Jakbyś nie miał komunikacji ze sterownikiem poprzez tester to prawdopodobne zwarcie na linii immo, ja tak kiedyś miałem i zdjąłem immo z jednego sterownika potem z drugiego i tak nie palił i tak. Weź diodę led i zobacz ile impulsów dostaje na wtrysk w momencie kręcenia rozrusznikiem. Najlepiej sprawdź przy ecu.
  • Poziom 15  
    A jakis pinout dostane do tego sterownika? morze ktoś ma?
  • Poziom 25  
    No nie przesadzaj... pełno tego na internecie, ze sterownika będziesz miał dwa przewody 1-4 i 2-3 cylinder na tych kablach zobacz impulsy... poszukaj w "sam naprawiam"
  • Poziom 15  
    I jakie oznaki jak sprawdze na wtryskach i jak nie bedzie sygnalu wcale to co wtedy?
  • Poziom 25  
    Powinieneś mieć ze 2 bądź 3 impulsy w momencie kręcenia...