Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Funaj/Multimedia - Połączenie dwóch kabli.

Celenol 20 Sie 2012 14:40 1032 5
 • #1 20 Sie 2012 14:40
  Celenol
  Poziom 7  

  Witam wszystkich od razu mówię że jestem w tym kompletnie zielona a w dodatku to mój pierwszy post na forum:) Oto mój problem: Mam dwa telewizory jeden w dużym pokoju/salon a drugi w moim pokoju. Posiadam modem Multimedi 3w1 internet/telewizor/telefon. Telewizor w dużym pokoju jest podłączony bezpośrednio do modemu i odbiera prawidłowo kanały telewizyjne. Przez pewien czas telewizor w małym pokoju obierał także te programy gdyż został podłączony przez koncentryk. Jednakże po większej ilości burzach które przeszlły jakiś czas temu przez moje województwo kanały w telewizorze w małym pokoju stopniowo śniezyły aż w końcu pozostało mi oglądać TVP1 i słynną modę na sukces. Dzisiaj próbowałem zmienić koncentryk(wcześniej kabel dzięki któremu mogłem oglądać różne programy był stworzony z dwóch koncentryków jeden dłuższy i starszy od drugiego) Teraz pozostaje mi pytanie do użytkowników co ja robie źle że mam teraz tylko 3 programy ośnieżone na dodatek. Proszę o możliwe rozwiązanie mojego problemu :)

  Pozdrawiam

  0 5
 • #2 20 Sie 2012 18:32
  fidotp
  Poziom 22  

  Celenol napisał:
  jestem w tym kompletnie zielona

  Celenol napisał:
  Dzisiaj próbowałem

  Celenol napisał:
  mogłem oglądać

  Przepraszam ale coś tu nie gra.
  Podajesz się za kobietę i coś nie wyszło?

  0
 • #3 20 Sie 2012 19:36
  Celenol
  Poziom 7  

  Zwykła literówka. Z tematu zrozumiałeś tylko tyle ? To może jeszcze raport <hahaha>
  Wracając do tematu proszę o wczytanie się w problem i szybką odpowiedź.

  Pozdrawia serdecznie.

  0
 • #4 20 Sie 2012 19:49
  h jaworski
  Specjalista AGD

  Może by tak zacząć od zadzwonienia do kablówki niech przyjdą i sprawdzą może coś od nich.

  Celenol napisał:
  Dzisiaj próbowałem zmienić koncentryk(wcześniej kabel dzięki któremu mogłem oglądać różne programy był stworzony z dwóch koncentryków jeden dłuższy i starszy od drugiego)
  wymienić kabel na cały nie kawałki. jak rozdzielony jest sygnał na 2 tv jak za pomocą tunera to może być uszkodzony tuner jak za pomocą rozdzielacza to może być uszkodzony rozdzielacz ale uszkodzony tv ten co śnieży.

  0
 • #5 20 Sie 2012 22:03
  Celenol
  Poziom 7  

  Spróbuje wymienić te dwa kable na jeden dłuższy jeśli to pomoże :) Dzięki za odpowiedź w temacie na przełomie tygodnia powiem czy działa :) Jeśli by jednak nie działało to napiszę i będziemy dalej kombinować :)

  Pozdrawiam

  0
 • #6 03 Lut 2013 21:23
  Celenol
  Poziom 7  

  Temat uważam za zamknięty. Powodem słabej jakości był źle zamontowany i stary już trójnik. Jego wymiana pozwoliła na lepszy obraz i odbiór kanałów :)

  0