Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG 32CS460-ZA - brak podłączenia z kinem domowym

konrad0416 20 Aug 2012 17:14 5052 10
    konrad0416
    Level 9  
    Witam szanownych użytkowników mam mam takie pytanie Kupiłem w niedziele Telewizor wyżej wymieniony i za żadne skarby nie wiem jak podłączyć do niego kino domowe < Sony STR K670P> a wejście to 2x czincz ... podłączam w telewizorze i w ogóle nie ma dźwięku w kinie możne coś trzeba w TV włączyć .... Plase .. :(:(
    BILGO
    Level 38  
    konrad0416 wrote:
    wejście to 2x czincz ... podłączam w telewizorze i w ogóle nie ma dźwięku

Bo to jest wejście audio a nie wyjście. Wydaje mi się że to jest raczej nie możliwe połączenie tych dwóch urządzeń.
    konrad0416
    Level 9  
    Tu masz wszystkie wejścia bądź wyjścia jakie są w TV

LG 32CS460-ZA - brak podłączenia z kinem domowym
    i jak mam podłączyć?
    BILGO
    Level 38  
    Ja widzę na zdjęciu tylko same "IN"(wejście) wiec raczej nic z tego (połączenie tego kina domowego z tym tv), a powinno być "OUT"(wyjście).
    konrad0416
    Level 9  
    jak patrzyłem na wejście euro to jest obok narysowany kwadracik < zapewne symbolizujący TV> i dwie strzałki w przeciwne strony czyli jako wejście i wyjście
  • Helpful post
    BILGO
    Level 38  
    Ok, to spróbuj wykorzystać taki kabel : http://allegro.pl/
    Moderated By Olek II:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

konrad0416
    Level 9  
    Napisałem go LG polska i otrzymałem taka wiadomość zwrotna a zapytanie brzmiało
    " Witam Państa ostatnio zakupiłem telewizor LG 32CS460 .. i moje pytanie brzmi jak podłączyć do tego telewizora kino domowe ... ??? jest w ogóle jakaś możliwość "
    Odp LG
    " Informujemy, że istnieje możliwość podłączenia kina domowego do telewizora 32CS460 na dwa sposoby w zależności od możliwości kina:
    - cyfrowo za pomocą kabla HDMI,
    - analogowo za pomocą kabla EURO (SCART) "
    czyli jest jednak możliwość !!! ....
    I teraz znów poluje by napisać do nich o dalsze wytyczne co do podłączenia pod Euro ale niestety cos ze strona mi szwankuje ich ..
    User removed account
    Level 1  
    konrad0416
    Level 9  
    A o to 2 e mail do LG
    Treść zapytania "Dziękuje Państwu za wcześniejsza szybka odpowiedz.W zasadzie mam jeszcze 2 pytania.
    1 Moje kino posiada wejscia 2xRCA(czincz) do dzwieku jakim kablem je mógłbym podłączyc by sprawnie działało bez zadznych problemów z wejsciem EURO (SCART) ?
    2 czy trzeba jakies specjalne funkcie włączyc w telewizorze by przekierował dzwiek na wejscie EURO (SCART) w którym jest podłaczone Kino ?"

Odp LG

"Uprzejmie informujemy, iż w zaistniałej sytuacji celem uzyskania dźwięku z telewizora na kinie domowym jedynym możliwym sposobem będzie podłączenie kablem Euro (SCART) do TV, a na drugą końcówkę należy zastosować przejściówkę Euro-cinch i podłączyć do kina. Przy takim podłączeniu dźwięk będzie wysyłany tylko przy odbieraniu na telewizorze sygnału z tunera który umieszony jest w telewizorze (bezpośrednio z podłączonej anteny) jak telewizja naziemna czy telewizja analogowa. Podłączenie to nie umożliwi przesyłu dźwięku z urządzeń zewnętrznych jak np. dekodery czy USB.

PS: To tak na przyszłość jak by ktoś szukał pozdr :p
    User removed account
    User removed account  
    konrad0416
    Level 9  
    Dzięki Pany :D hula kupiłem sobie ten kabelek co podaliście :d pozdrawiam temat do zamknięcia :D