Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 32CS460-ZA - brak podłączenia z kinem domowym

konrad0416 20 Sie 2012 17:14 4575 10
  • #1 20 Sie 2012 17:14
    konrad0416
    Poziom 8  

Witam szanownych użytkowników mam mam takie pytanie Kupiłem w niedziele Telewizor wyżej wymieniony i za żadne skarby nie wiem jak podłączyć do niego kino domowe < Sony STR K670P> a wejście to 2x czincz ... podłączam w telewizorze i w ogóle nie ma dźwięku w kinie możne coś trzeba w TV włączyć .... Plase .. :(:(

0 10
  • #2 20 Sie 2012 23:04
    BILGO
    Poziom 38  

konrad0416 napisał:
    wejście to 2x czincz ... podłączam w telewizorze i w ogóle nie ma dźwięku

Bo to jest wejście audio a nie wyjście. Wydaje mi się że to jest raczej nie możliwe połączenie tych dwóch urządzeń.

0
  • #3 21 Sie 2012 14:41
    konrad0416
    Poziom 8  

Tu masz wszystkie wejścia bądź wyjścia jakie są w TV

i jak mam podłączyć?

0
  • #4 21 Sie 2012 21:49
    BILGO
    Poziom 38  

Ja widzę na zdjęciu tylko same "IN"(wejście) wiec raczej nic z tego (połączenie tego kina domowego z tym tv), a powinno być "OUT"(wyjście).

0
  • #5 22 Sie 2012 15:21
    konrad0416
    Poziom 8  

jak patrzyłem na wejście euro to jest obok narysowany kwadracik < zapewne symbolizujący TV> i dwie strzałki w przeciwne strony czyli jako wejście i wyjście

0
  • Pomocny post
    #6 23 Sie 2012 00:10
    BILGO
    Poziom 38  

Ok, to spróbuj wykorzystać taki kabel : http://allegro.pl/

Moderowany przez Olek II:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

0
  • #7 27 Sie 2012 19:51
    konrad0416
    Poziom 8  

Napisałem go LG polska i otrzymałem taka wiadomość zwrotna a zapytanie brzmiało
    " Witam Państa ostatnio zakupiłem telewizor LG 32CS460 .. i moje pytanie brzmi jak podłączyć do tego telewizora kino domowe ... ??? jest w ogóle jakaś możliwość "
    Odp LG
    " Informujemy, że istnieje możliwość podłączenia kina domowego do telewizora 32CS460 na dwa sposoby w zależności od możliwości kina:
    - cyfrowo za pomocą kabla HDMI,
    - analogowo za pomocą kabla EURO (SCART) "
    czyli jest jednak możliwość !!! ....
    I teraz znów poluje by napisać do nich o dalsze wytyczne co do podłączenia pod Euro ale niestety cos ze strona mi szwankuje ich ..

0
  • #8 27 Sie 2012 23:19
    anmedia
    Poziom 39  

Nie masz zbyt wielkiego wyboru, pozostaje Ci tylko jak napisal BILGO. Patrzac na tyl amplitunera ktory posiadasz to jedyne rozwiazanie.

0
  • #9 28 Sie 2012 18:37
    konrad0416
    Poziom 8  

A o to 2 e mail do LG
    Treść zapytania "Dziękuje Państwu za wcześniejsza szybka odpowiedz.W zasadzie mam jeszcze 2 pytania.
    1 Moje kino posiada wejscia 2xRCA(czincz) do dzwieku jakim kablem je mógłbym podłączyc by sprawnie działało bez zadznych problemów z wejsciem EURO (SCART) ?
    2 czy trzeba jakies specjalne funkcie włączyc w telewizorze by przekierował dzwiek na wejscie EURO (SCART) w którym jest podłaczone Kino ?"

Odp LG

"Uprzejmie informujemy, iż w zaistniałej sytuacji celem uzyskania dźwięku z telewizora na kinie domowym jedynym możliwym sposobem będzie podłączenie kablem Euro (SCART) do TV, a na drugą końcówkę należy zastosować przejściówkę Euro-cinch i podłączyć do kina. Przy takim podłączeniu dźwięk będzie wysyłany tylko przy odbieraniu na telewizorze sygnału z tunera który umieszony jest w telewizorze (bezpośrednio z podłączonej anteny) jak telewizja naziemna czy telewizja analogowa. Podłączenie to nie umożliwi przesyłu dźwięku z urządzeń zewnętrznych jak np. dekodery czy USB.

PS: To tak na przyszłość jak by ktoś szukał pozdr :p

0
  • #11 13 Wrz 2012 21:56
    konrad0416
    Poziom 8  

Dzięki Pany :D hula kupiłem sobie ten kabelek co podaliście :d pozdrawiam temat do zamknięcia :D

0