Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech G35 - Dźwięk jest tylko w jednej słuchawce!

20 Sie 2012 23:22 1281 2
  • Poziom 8  
    Witajcie!
    "Otóż posiadam słuchawki Logitech G35 (słuchawki na USB). Kiedy słucham muzyki z komputera wszystko jest ok - w 100%. Gdy oglądam filmiki np na youtube słychać dźwięk tylko w jednej słuchawce. W drugiej też słychać jednak baardzo, bardzo cicho. Nie jest to problem słuchawek, ponieważ wcześniej nie doświadczyłem takiego zachowania. Zatem wina jest po stronie przeglądarki. Obecnie pracuje na Firefoxie i dzięje sie opisany przeze mnie problem. Zmieniłem przeglądarke na chrome i jest to samo Podejrzewam, że to samo bedzie sie działo na każdej innej Słuchawki posiadają opcję przełączenia w tryb dźwięku 7.1 i wtedy dźwięk jest na obu słuchawkach, jednak basy są bardzo mocne i mam wrażenie "rozsadzania" słuchawek Proszę o pomoc. " *

*Temat z innego forum/taki sam problem
  • Poziom 15  
    Doszukiwał bym się tu problemu z jakimiś kodekami, szkoda że nie napisałeś jaki masz system, spróbuj zainstalować taki kodek/program ffdshow, u mnie jest to standardowa instalacja, coś jak sterownik, nigdy nie miałem żadnych problemów z dźwiękiem.
  • Poziom 8  
    System windows vista 32 bit

Zainstalowałem kodeki , nadal w rybie stereo dzwięk w 1 słuchawce

(podał byś jak skonfigurować ten program ? ) i czy bez niego da radę rozwiązać problem