Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Logitech G35 - Dźwięk jest tylko w jednej słuchawce!

20 Aug 2012 23:22 1500 2
  • Level 8  
    Witajcie!
    "Otóż posiadam słuchawki Logitech G35 (słuchawki na USB). Kiedy słucham muzyki z komputera wszystko jest ok - w 100%. Gdy oglądam filmiki np na youtube słychać dźwięk tylko w jednej słuchawce. W drugiej też słychać jednak baardzo, bardzo cicho. Nie jest to problem słuchawek, ponieważ wcześniej nie doświadczyłem takiego zachowania. Zatem wina jest po stronie przeglądarki. Obecnie pracuje na Firefoxie i dzięje sie opisany przeze mnie problem. Zmieniłem przeglądarke na chrome i jest to samo Podejrzewam, że to samo bedzie sie działo na każdej innej Słuchawki posiadają opcję przełączenia w tryb dźwięku 7.1 i wtedy dźwięk jest na obu słuchawkach, jednak basy są bardzo mocne i mam wrażenie "rozsadzania" słuchawek Proszę o pomoc. " *

*Temat z innego forum/taki sam problem
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 15  
    Doszukiwał bym się tu problemu z jakimiś kodekami, szkoda że nie napisałeś jaki masz system, spróbuj zainstalować taki kodek/program ffdshow, u mnie jest to standardowa instalacja, coś jak sterownik, nigdy nie miałem żadnych problemów z dźwiękiem.
  • Level 8  
    System windows vista 32 bit

Zainstalowałem kodeki , nadal w rybie stereo dzwięk w 1 słuchawce

(podał byś jak skonfigurować ten program ? ) i czy bez niego da radę rozwiązać problem