Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Charakterystyka nadajnika?

20 Sie 2012 23:25 1512 7
  • Poziom 12  
    Witam mam aparaturę pistoletową i pisze na niej ?m24 audi quatro mógłby mi ktoś wyjaśnić co oznacza to ?m24?czy to jest częstotliwość? i czy można do tego dokupić odbiornik by pasowało do modelu samochodu.

Ten pytajnik przed ,,m,, oznacza literę która się znajduję przed ,,m,,,niestety nie wiem jaka bo jest zasłonięta.
  • Moderator Robotyka
    Najprawdopodobniej to oznaczenie modelu aparatury.
    Podaj producenta modelu.
    Wklej zdjęcia (zgodnie z regulaminem) nadajnika i wnętrza modelu.
  • Poziom 12  
    To ?m24 to jest am24,na apce pisze am24 At-01 quattro GmbH 85045 Ingolstadt www.audi.com,na pewno pisało coś jeszcze ale się odkleiło.Aparatura jest całkiem spora.Wewnątrz na płytce jest napisane: lansu ls-012-t ,po wyjęciu z apki kwarcu jest napisana częstotliwość 27.195

Charakterystyka nadajnika? Charakterystyka nadajnika? Charakterystyka nadajnika? Charakterystyka nadajnika? Charakterystyka nadajnika? Charakterystyka nadajnika?
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Jest to zwykły dwukanałowy-proporcjonalny nadajnik na 27MHz do którego pasuje każdy odbiornik również na pasmo 27MHz :D Oczywiście po zastosowaniu odpowiednich kwarcy ........
  • Poziom 12  
    A jeszcze takie pytanie.Mam chiński samochód zdalnie sterowany pasmo 27mhz i nie mam do niego pilota.A z tego co wiem to chińskie samochody nie mają kwarcy,a mam też jeszcze jeden samochód nie chiński ale on też nie ma kwarcy tylko swoją częstotliwość więc do czego ten pilot pasuje?
  • Poziom 12  
    Czyli jak samochód ma częstotliwość 27.??? i kupię kwarc nadawczy 27.??? i włoże do nadajnika to to bedzie się zgrywało ?
  • Pomocny post
    Moderator Robotyka
    Niekoniecznie.
    Aparatury mogą korzystać z innego protokołu komunikacji.
    Ty masz modelarski nadajnik PPM. Zabawki chińskie, często mają swój, nieco inny protokół i mówiąc po ludzku - mogą się po prostu nie zrozumieć z twoim nadajnikiem.
    Ale zawsze możesz spróbować.
  • Poziom 18  
    zadane207 napisał:
    A jeszcze takie pytanie.Mam chiński samochód zdalnie sterowany pasmo 27mhz i nie mam do niego pilota.A z tego co wiem to chińskie samochody nie mają kwarcy,a mam też jeszcze jeden samochód nie chiński ale on też nie ma kwarcy tylko swoją częstotliwość więc do czego ten pilot pasuje?

Wrzuć po jednej dobrej fotce płytek (od strony elementów) z tych autek .