Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uniden 520xl/President Johnny II asc?? + antena Sirio

nokia n70me 21 Aug 2012 11:43 5223 6
    nokia n70me
    Level 10  
    Zastanawiam się nad kupnem zestawu cb. Będzie to moje pierwsze radyjko więc chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze. Dużo czytałem na temat CB i wstępnie zastanawiam się nad UNIDEN 520XL, ale po obejrzeniu filmu:

w grę zaczął wchodzić PRESIDENT JOHNNY II ASC nie wiem czy rzeczywiście ten President jest lepszy od Unidena. Proszę o rade na temat tych radyjek. Chce żeby radyjko się sprawdziło a nie tylko mi szumiało;)

Jeśli chodzi o antenę to magnetyczna i myślałem o SIRIO AS - 100 albo SIRIO ML-145.
    Anonymous
    Anonymous  
    ARTURSSS2
    Level 11  
    Witaj,

Filmem się nie sugeruj, ponadto Johnny II asc nie jest już w sprzedaży, w miejsce Johnnego II asc jest dostępny Stabo 3001e ( wybierz oferte z poprawionym ASC )

Uniden 520XL osobiście ciekawsze radio, brak ASC, ale lepszy filtr ANL.

Antena Sirio Omega 27 mag lub ML-145 to obecnie najciekawsze anteny z dobry magnesem 125mm.
    Ofertę mogę przesłać na Stabo z antena na PW.
    nokia n70me
    Level 10  
    Jest opcja kupienia tego Presidenta za ok 300zł a Unidena w granicach 250zl, obydwa używane w dobrym stanie. Warto dopłacić do Presidenta czy lepiej Uniden?
    Jeśli chodzi o Stabo 3001e to chyba nie chciałbym się bawić w takie "wynalaski" jakiś takich firm a wolał sprawdzone firmy;p
    Jeśli chodzi o firmę Uniden to słyszałem że kilka lat temu robiła dobre radyjka a teraz ze nie są z najwyższej półki.
    Anonymous
    Anonymous  
    nokia n70me
    Level 10  
    To pewnie tak zrobię i kupie tego Presidenta. A co do anteny to jak myślicie Sirio as-100 czy ml-145?A może coś dłuższego od Sirio?
    I jeszcze jak jest w tych antenach z elastycznością?
    Krzycho_L
    Level 14  
    Sam zastanawiam się nad Unidenem 520 xl. Polecacie to radyjko? W temacie CB jestem kompletnie zielony.