Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trzeszczenie>strzelanie głośników

21 Sie 2012 11:54 2940 5
  • Poziom 9  
    Witam
    Od pewnego czasu zauważyłem że nie mogę słuchać muzyki w głośnikach po prostu leci 1min 2minuty muzyka i zaczyna trzeszczeć głośnik jeden i drugi i zaczyna strzelać.I tak w kółko przestaje na 30s i znów trzeszczenie i strzał(jakby się ładował).
    Dodam że jest to na każdej głośności z tym że...wlaśnie sprawdziłem przy basach i "treble"(chyba tony) na 0 przykręconych jest tylko szum z czego bez strzelania ale szum jest ciągły ale też muzyka wpierw leci normalnie i po 3minutach(trochę dłużej) zaczyna szum i takie narastanie jakiegoś mocniejszego szumu(w tle) jeszcze trudno to mi w sumie opisać.Próbowałem zmienić wejście bo są podłączone z tyłu więc dałem na przód nic,słuchawki grają normalnie.
    Co to może być wg Was?Bo choć fanem muzyki wielkim nie jestem to lubię sobie czasem włączyć głośniej.
    Jeśli jakies pytania czegoś zapomniałem dodać to proszę pytać.

Sprzęt to Manta MM1950 Monster
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    huuu...:)
    Kiedy basy i treble są na maxa muzyka gra max 2minuty i zaczynają się szumy a potem strzały i tak w kółko oczywiście muzyka gra dalej ale wiadomo że słuchać się tego nie da
    Kiedy basy i te drugie są na 0 przykręcone to muzyka gra normalnie nieco dłużej i po chwili pojawia się szum ciągły a w tle jakby buczenie ooo tego słowa mi brakowało
    Mam je od prawie 3 lat i nigdy nie miałem z nimi żadnego kłopotu.
  • Moderator Akustyka
    kris1099 napisał:

Dzieje się tak samo w obu zestawach głośnikowych ?
    Ja bym obstawiał na winę wzmacniacza, sądząc po tym temacie, nie znasz się na tym. Oddaj sprzęt do serwisu.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    telecaster1951 napisał:
    kris1099 napisał:

Dzieje się tak samo w obu zestawach głośnikowych ?
    Ja bym obstawiał na winę wzmacniacza, sądząc po tym temacie, nie znasz się na tym. Oddaj sprzęt do serwisu.

Tak w obu...dobra to oddam do serwisu jakiegoś dziękuje za pomoc Panom