Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co lepiej wybrać - słabe kino domowe czy samo Blu-ray i kiedyś kino domowe...

21 Sie 2012 11:59 5859 6
  • Poziom 13  
    Poszukuję porady dot. zakupu - potrzebuję zakupić odtwarzacz Blu-ray ale jednocześnie kusi mnie kino domowe z wbudowanym odtwarzaczem - lecz jak wiadomo zestaw kina domowego za ok. 1000zł. jest dość słabej jakości więc czy warto go kupować czy nie?

Odtwarzacz Blu-ray: Samsung BD-E6100
    http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-blu-ray/samsung-bd-e6100.bhtml

Kino domowe np.: Samsung HT-E4500
    http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/samsung-ht-e4500.bhtml

Ma to być podłączone do Samsung 40ES5700.

Pomóżcie w wyborze :D

Dzięki.

Pozdrawiam,
  • Poziom 36  
    Najpierw dobrze się zastanów, co będziesz odtwarzał na tym Blu-ray, zabawa tania nie jest, szwagier kupił bo miał wolną kasę a teraz leży i się kurzy. Dodatkowo szczerze doradzę: w dzisiejszych czasach kupowanie czegokolwiek elektronicznego na zasadzie ,,teraz kupię to a potem dokupię resztę'' jest trochę bez sensu, sprzęt starzeje się w kosmicznym tempie, potem coś nie pasuje do czegoś , oprogramowanie w wersji wyższej nie współpracuje ze starym sprzętem itd.....Kup kino domowe, za niewiele czasu ewentualnie kupisz nowy/inny sprzęt, co kilka lat i tak do wymiany.
  • Poziom 13  
    Jak to co będę oglądał na Blu-ray - filmy oczywiście w jakości Blu-ray oraz DVD i DviX'y :) Zakup odtwarzacza DVD chyba jest już nie opłacalny - dlatego chcę zakupić Blu-ray. Czemu uważasz się nie opłaca się dokupować?
    Ja wcześniej napaliłem się dość na kino domowe ale pomyślałem sobie, że jak zepsuje się coś w jednej obudowie to tracę dwie rzeczy a jak mam oddzielnie to wtedy w razie awarii pozostaje tylko jedna rzecz :)
  • Poziom 39  
    Ja w tym celu kupiłbym konsolę PS3 i miałbym dodatkowe funkcje ;)
  • Poziom 13  
    nie potrzebuję konsoli PS3 tylko odtwarzacz Blu-ray tylko pytanie czy z wbudowanym aplitunerem i małymi głośniczkami czy oddzielnie Blu-ray i oddzielnie kino domowe (kiedyś) ;)
  • Poziom 39  
    W takim razie porównaj sobie obraz z tej samej płyty puszczonej ze zwykłego kina i z konsoli. Divixy i inne skompresowane formaty Playstation również odtwarza dużo lepiej od zwykłego DVD playera. Sam pozbyłem się odtwarzacza Philipsa po porównaniu z konsolą :)
  • Poziom 13  
    Hucul napisał:
    W takim razie porównaj sobie obraz z tej samej płyty puszczonej ze zwykłego kina i z konsoli. Divixy i inne skompresowane formaty Playstation również odtwarza dużo lepiej od zwykłego DVD playera. Sam pozbyłem się odtwarzacza Philipsa po porównaniu z konsolą :)

Hucul, dlatego rozważam czy zakup kina domowego to dobry czy zły pomysł ;) - może lepiej kupić tańszy odtwarzacz - różnica ceny pomiędzy odtwarzaczem a PS3 jest już spora, a praktycznie to samo dostanę - nie planuję grać :)