Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Mini (GT-5570) Nie da się włączyć internetu

21 Sie 2012 13:56 3480 3
 • Poziom 2  
  Siemka, czytałem poprzednie tematy n/t tego problemu jednak w żadnym z nich nie znalazłem rozwiązania a nowy wątek tworze bo inne są przestarzałe.
  Tak więc, gdy próbuje włączyć internet przytrzymując klawisz ''power'' później ''tryb sieci danych'' nic się nie dzieje. Wybierając w ustawieniach też to samo, nawet ikonka u góry wyświetlacza się nie pojawia. Gdy próbuje włączyć ten tryb słychać w głośnikach komputera że idzie jakiś sygnał który za 2-3s. cichnie. Przywracałem ustawienia fabryczne i nic. Wcześniej działało bez zarzutu, zaraz się zepsuło, później znów działało przez kilka dni a teraz znowu nic ...

  Będę wdzięczny za podanie rozwiązania.
  Pozdro.

  Aha, zapomniałem dodać że mam android 2.2
 • Sklep HeluKabel
 • Poziom 30  
  APN wpisany poprawnie?
  Karta aktywna?
  Transmisja danych nie zablokowana na karcie u operatora?
 • Sklep HeluKabel
 • Poziom 8  
  Wejdź sobie na strone twojego operatora komórkowego (zaloguj sie na stronę, bądź nie), znajdż tam ustawienia internetu bezprzewodowego i ustaw nowy profil w telefonie lub znajdź na stronie opcję, aby firma wysłała Ci ustawienia bezpośrednio na telefon.
 • Poziom 2  
  APN poprawnie bo ściągałem ustawienia ze strony operatora, karta aktywna bo na umowę a co do tego blokowania to jestem pewny że nie jest zablokowana transmisja danych bo działało na poprzednim telefonie bez zarzutu i na tym też z tym że nagle coś się stało.