Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stary odtwarzacz mp3 - Potrzebuję softu i instrukcji jak go wgrać

21 Sie 2012 18:16 1962 2
  • Poziom 13  
    Witam.
    Wczoraj przypadkowo znalazłem gdzieś w szafie moją starą MP3kę. Nie używałem jej od jakiegoś roku, kiedy ją włączyłem było wszystko ok. Ekran powitalny, menu..., no ale niestety, było na niej kilka starych piosenek. Przy próbie ich odtworzenia zaczęły samoczynnie się przełączać między sobą. Odkryłem też, że odtwarzacz gaśnie przy próbie nagrania jakiejś audycji radiowej. Pomyślałem ''A zrobię małe przeczyszczenie''
    podłączyłem ją do kompa usunąłem wszystkie zapisane pliki (same mp3) a potem wgrałem nowe. Nic nie pomogło. Przy słuchaniu muzyki piosenki same przełączają się między sobą po okresie ok. 8 sekundach odtwarzania. Wtedy miałem tylko 2 pomysły.
    Albo po prostu zepsuł się soft, albo do wnętrza odtwarzacza dostał się kurz. To drugie wykluczyłem po sprawdzeniu. Moim problemem jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć soft'a do mojej MP3ki. A jak już bym go znalazł, to nie umiałbym go zainstalować. Stąd moje pytanie:
    Skąd mogę pobrać tego soft'a i jak go zainstalować w urządzeniu?

Moja MP3ka to:
    MANTA MM247 Demon - producent Manta, ale nie jestem pewny co do modelu
    - pamięć 128MB
    - radio z funkcją nagrywania audycji radowych
    - wyświetlacz mono
    - dyktafon
    - rok produkcji 2005

ps.
    Gdyby ktoś napisał, że to wina wirusa to nie. Skanowałem.
    Softu też szukałem na stronie producenta, ale nie specjalnie go znalazłem.

Bardzo proszę o pomoc.
    Stary odtwarzacz mp3 - Potrzebuję softu i instrukcji jak go wgrać
  • Poziom 30  
    Softu na 99% nie znajdziesz. Jedynie co można to próbować dopasować z jakichś chińskich klonów, ale to na 100% skończy się kompletnym uwaleniem.

Radziłbym sformatować pamięć (czyli ten dysk widoczny po podłączeniu do komputera) w tej mp3 dając pełne formatowanie. Być może zrobiły się jakieś błędy.
  • Poziom 13  
    Dzięki za odpowiedz.
    Akurat tak szukałem i tu znalazłem takiego soft'a

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic902038.html

Tylko, że nie wiem czy by się nadał i nie zniszczył gorzej MP3ki.
    Ale czegoś tutaj nie rozumiem, jeśli faktycznie sformatuję całą pamięć, to chyba oprogramowanie odtwarzacza też się usunie. No nie?