Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ue40es5500 ekran jaśnieje w nocy

21 Sie 2012 20:44 2610 5
  • Poziom 14  
    Witam!
    Posiadam TV Samsung ue40es5500, identyczny posiadają moi rodzice. Jakiś czasem temu ojciec powiedział mi, że w nocy ekran robi się jaśniejszy. Sprawę nie wziąłem na poważnie. Wczoraj w nocy przebudziłem się, a tu ekran jasny w telewizorze, może nie jasny ale taki szarawy, TV był w stanie standby. Jak wyłączyłem go z sieci to aż się zdziwiłem jak było jasno w pokoju. Czy pojawił się Wam ten problem w tv samsunga, może w innym modelu.

Pozdrawiam
  • Poziom 37  
    W uszkodzonym tv może się włączać podświetlenie ekranu trzeba zgłosić problem komuś kto się na tym zna.
  • Poziom 12  
    Serwis i po sprawie. Mam ten TV i nie mam takiego problemu.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Witam, co kilka dni powtarza się u mnie ten sam problem. Nagle w środku nocy ekran zaczyna świecić. Czy komus udało się rozwiązać problem, czy tak musi być.
  • Specjalista techniki DVD
    A nie jest to 45min po wyłączeniu TV, aktualizowanie sprzętowe
    (Telewizor wykorzystuje funkcję OTA (Over The
    Air) w celu pobierania aktualizacji
    oprogramowania sprzętowego podczas
    oglądania.)
  • Poziom 2  
    Wydaje mi się, że jakieś trzy godziny po wyłączeniu, ale muszę sprawdzić. Wczoraj w nocy gdy się zaświecił, włączyłam go i ponownie wyłączyłam. Pomogło na 2 minuty. Nie wiem co by było później, bo wyłączyłam z prądu. Dziś zamiast spać będę go w nocy obserwować. Dodam,że TV nie ma połączenia z internetem.