Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modyfikacja dźwięku budzika

22 Sie 2012 00:58 1506 7
  • Poziom 26  
    Czy ktoś próbował modyfikować dźwięk budzika?? Żeby nie był tak wkurzający rano.

Mówimy o standardowym budziku jaki każdy ma / miał. I przeraźliwym dźwięku.

Druga sprawa myślałem kupić ewentualnie głośniki i stację dokującą mikro usb. Ładnie telefon by ładowało rano muzyka jaka chce. A jak coś to laptopa podpiąć do głośników. I nigdzie nie ma. Wszystko IPHONE. Co to tylko apple istnieje??
  • Poziom 21  
    biomedyczny napisał:
    Żeby nie był tak wkurzający rano.

Ja zamiast budzika używam telefonu. Mogę sobie w nim ustawić absolutnie dowolną muzyczkę/mp3 jako dźwięk budzika i wiesz co? - po kilku tygodniach jak słyszę ten utwór w radio to aż skóra mi na plecach cierpnie... Chyba nie da się zrobić takiego budzika, którrgo po kilku tygodniach budzenia nie miałby ochoty !@@%!!#@!@%#@... ;)
  • Poziom 33  
    Są takie co odgłosy natury imitują, a w ogóle to najlepiej żeby codziennie inne dźwięki były.
    Mój złośliwiec, dziś o 5:20 mnie nie obudził. (zapomniałem nastawić).
  • Poziom 42  
    zimny8 napisał:
    Są takie co odgłosy natury imitują, a w ogóle to najlepiej żeby codziennie inne dźwięki były.
    Mam taki i polecam. Narastający przez trzy minuty dźwięk szumiącej wody lub deszczu za oknem wybudza powoli, ale skutecznie (przynajmniej mnie). W razie co po tych 3 minutach włącza się normalny budzik ;). Taki budzik można zainstalować na Android.
  • Poziom 26  
    E............. może ja się nie bedę wypowiadał.
    Powiem tylko tyle że ja to mam coś z lunatyka.
    Tzn pierwszy budzik wyłączam.
    Zazwyczaj jest to wieża. Więc wstaje jakoś bezwiednie podchodzę i wyłączam.

2 gi budzik albo też podejdę i wyłączę. Albo włączę sleep.
    3 ci budzik już mnie obudzi.

Jeśli mam tylko telefon schodzi mi czasem 1h żeby wstać. Bo zawsze ustawione co 5 min dzwonek. I tak dzwonią sobie a ja sllep sllep. Potem jak już jestem przytomny okazuje się że on tak od 30 40 min dzwoni :)

Najskuteczniejszy dla mnie jest taki typowo biurkowy zegarek elektroniczny. Godzina + budzik + radio. Tylko że radio mnie nie dobudzi a jak się wyciszy radio jest ten przeraźliwy pisk.

Myślałem jakoś kondensatorem czy coś.
    Ewentualnie myślałem kupić stację dokującą dla androida. Ale jak zobaczyłem ceny w stylu minimum 250pln to padłem.
    Do appple są taniutkie. Ale to dlatego że tam w złączu idzie dźwięk tu musi iść blue toothem. HTC itd powinny to zmienić że jack jak jest w niektórych modelach to ok a w złączu jak idzie video to co za problem zakodować dźwięk??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Kiedyś widziałem projekt w którym budzik wyłączał alarm dopiero po rozwiązaniu równania wyświetlanego na ekraniku. Cały dowcip polegał na tym, że równania były wyświetlane w różnych systemach liczbowych :D np HEX: EB-1A=... Nie ma to jak rozruszać mózg o poranku :)
    Sa też dostępne w handlu budziki uciekające, lub ze śmigłem, które w momencie włączenia alarmu odlatuje z budzika. Aby wyłączyć alarm, należy je znaleźć i odłożyć na miejsce...
    Tu masz kilka innych "ciekawych" pomysłów na budziki
  • Poziom 26  
    Ja widziałem na necie taki gdzie u góry wkładasz kasę a u dołu jest niszczarka. Ileś tam minut nie wyłączysz i po kasie.

Albo aplikacja że każde sleep = wysłanie kasy z konta na organizację charytatywną.

Ja jak jestem w nowym miejscu to budzę się normalnie a jak w domu to.........