Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW LT 35 - Chce kupic auto dostawcze

wjtk87 22 Sie 2012 21:05 3516 3
  • #1 22 Sie 2012 21:05
    wjtk87
    Poziom 2  

Witam,

Muszę pilnie kupić auto dostawcze, przeznaczone do pracy w mieście. Dzis ogladalem LT 35 2.5 tdi 109KM z 99r. z przebiegiem 320tys. Auto ogolnie w bardzo dobrym stanie bez rdzy bez luzow na zawieszeniu jednak wymienic trzeba kolo dwumasowe ponieważ czuć jak wali przy zmianie biegow 1-2-3

Zastanawiam się
    1. Czy kupić taki egzemplarz zrobić dwumas i nie wiadomo czy cos jeszcze by nie wyszło ?
    2. Czy szukać Jakiegoś Sprintera ducato transita lub moze T5

LT z naprawa wyszedl by mnie cos ok 18 tys.

Szukam auta miedzy 99-04r. w cenie do 22-24tys zł

Przeglądałem wszystko co jest na allegro i otomoto i nic..
    Proszę o pomoc !

Niestety auto muszę kupić maksymalnie w poniedziałek !

0 3
  • #2 22 Sie 2012 21:42
    tzok
    Moderator Samochody

Jesteś pewny, że to "walenie" przy zmianie biegów to koło dwumasowe, a nie np. zerwana poduszka pod skrzynią?

-1
  • #3 22 Sie 2012 21:51
    wjtk87
    Poziom 2  

Też może być poduszka trudno to ustalić bez kanału i mechanika .. To walenie czuc przy zmianie z 1 na 2 przy puszczaniu sprzegła jak łapie bieg dodam sprzegło nie slizga sie biegi wchodza rowno. nie miałem nigdy do czynienia Dostawczymi jedynie co jezdzilem kilkoma sprinterami takimi zadabanymi i takimi trupami po 570kkm gdzie wszystko latalo nic nie bylo widac ale jechal.

Ten LT jest narpawde zadbany i z przebiegiem wyjechał rok temu z holandi z przebiegiem 225kkm

-1
  • #4 27 Wrz 2012 18:32
    przycinak
    Poziom 9  

Witam,
    tak się składa, że mam do sprzedania LT 35 z 2004r. MAXI. Auto w moich rękach od 2010r. Silnik 2.8 TDI 158KM, przebieg 254tyś km. Kupiłem go przy przebiegu 231tyś. Bogato wyposażony w tym klima. Auto kupiłem dla siebie wiec trochę czasu zajęło mi znalezienie ale było warto. Kasy nie szczędziłem jak trzeba było wiec wszystko elegancko śmiga.Trzy tygodnie temu pękł mi napinacz paska wiec wymieniłem na nowy i przy okazji sprzęgiełko na alternatorze bo to była jego wina. Fajne auto, mocne, zadbane i przede wszystkim się nie psuje i nie gnije.
    Ciężko kupić dobrego busa bo mało jest uczciwych sprzedawców, za granicą również. Szukam coś małego bo niestety mój eLTek jest za duży, a szkoda żeby się marnował wożąc 300kg.
    Pieniążki niestety większe. Eurotax wycenił auto na ponad 33tyś, ale w dobre ręce oddam za 30tyś.

tak odnośnie tematu to: koło dwumasowe do 2.5tdi 1800-2500tyś, pasowałoby wymienić komplet sprzęgła tj. tarcza, docisk i łożysko oporowe, koszt 850-1200zł. Ceny oczywiście za same części.

tutaj jest ciekawy artykuł odnośnie diagnostyki DKZ Link

Tak ode mnie: stare jest dobre wino i skrzypce :)
    przy dostawczaku warto dołożyć i kupić pewne i w miarę młode auto.
    Pozdrawiam

0