Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres wmf bistro jaki program serwisowy

23 Sie 2012 12:36 1467 12
  • Poziom 1  
    witam mam pytanie czy ma ktos program serwisowy do ekspresu wmf bistro z panelem dotykowym lub czy ktos wie jaka nazwa tego programu ? aby go zaprogramować i ustawić wszystko
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Witam, do ustawienia może nie jest potrzebny program, ale do skasowania inspekcji " service recommended " myślę że już tak. I tu moje pytanie czy ktoś wie jak skasować ten napis w WMF 800.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Podłączam się do pytania o skasowanie inspekcji "Service required" - ekspres WMF 800 - działa raczej dobrze, tylko ten komunikat przeszkadza.
  • Poziom 10  
    Witam, ja do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi :(
  • Poziom 9  
    settimo napisał:
    Witam, ja do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi :(

Czekamy zatem. Dam znać jeśli uda mi się coś uzyskać. Pozdrawiam.
  • Specjalista AGD
    Trzeba mieć przejściówkę zależy jaki port macie w ekspresie no i oczywiście oprogramowanie, które daję masę możliwości - od programowania typów kaw oraz dogrania języka(o ile jest wyświetlacz) aż po kasowanie inspekcji czy zaprogramowanie wrzutnika na pieniądze.

A co konkretnie chcecie zrobić?
  • Poziom 9  
    U mnie WMF 800 - wyświetla się błąd "service required". Ekspres działa, parzy kawę i zachowuje się normalnie - tylko ten komunikat cały czas na wyświetlaczu.
    Kilka razy przedtem przy włączaniu zgłosił błąd czujników - pomogło wyłącz/włącz teraz już tego nie zgłasza. Czy da się zrobić reset tego komunikatu bez oprogramowania specjalnego?
  • Specjalista AGD
    Raczej nie.
    Zależy od czego jest wymuszony ten serwis.
  • Poziom 9  
    Czyli tak czy inaczej - serwis?
  • Specjalista AGD
    Ja nie jestem serwisem autoryzowanym ale mam takie możliwości.
  • Poziom 10  
    Jest możliwość skasowania inspekcji " service recommended " ten komunikat wyświetla się w każdym WMF 800 po zrobieniu określonej ilości kaw. To tak samo jak w samochodach wyświetla nam komunikat o obsłudze serwisowej czy wymianie oleju po przejechanym dystansie kilometrów lub określonym upływie czasu w dniach. Lecz na forum nikt nie chce powiedzieć co i jak bo takie obsługi serwisowe są płatne, więc komuś odbieramy uczciwie zarobione pieniądze. Osobiście już się przyzwyczaiłem do napisu " service recommended "
    Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Trochę podejrzewałem, że tak jest ponieważ ekspres działa i parzy kawę bez problemów. Niemniej dziękuję za wiadomość.
    Pozdrawiam!