Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo z570 - Błąd recovery, winload.exe

23 Sie 2012 19:57 2973 4
 • Poziom 8  
  Witam. Mam problem podobny do tych które się już pojawiały jednak ze względu na pewno różnice od poprzednich przypadków proszę o poradę.

  Chciałem przywrócić system do stanu początkowego ale po rozruchu windowsa po uruchumieniu onekey recovery wyskoczyl blad z brakiem pliku winload.exe

  Udało mi się cofnąć system do punktu przywracania za pomocą Windows 7 Recovery Disc x86 / x64 Edition System normalnie działał więc podjąłem drugą próbę. Przy próbie przywrócenia sustemu wyskoczył "błąd wewnętrzny" oraz z tego co zrozumiałem brak jest pliku w którym zapisane są ustawienia startowe. Ostatni raz udawało się robić przywracanie przed instalacją avasta który zrobił spory obraz przywracania systemu na partycji D (jakieś softy lenovo i chyba pliki systemu). Czy myślicie, że instalka jest już uszkodzona czy może usunięcie tego obrazu i zwolnienie miejsca coś pomoże?

  Partycje są niezmienione.
 • Pomocny post
  Spec od komputerów
  Do stanu fabrycznego chcesz przywrócić ? Partycja recovery nie uszkodzona ? Klawisz recovery działa ? DVD recovery zrobiłeś po zakupie laptopa ?
 • Poziom 8  
  Chcę wrócić do stanu początkowego, fabrycznego, gołego windowsa ponieważ chcę odesłać laptopa do sklepu. Niestety nie zrobiłem wcześniej dvd:( teraz po próbie przywrócenia ustawień fabrycznych przywracam go do ostatniego punktu przywracania ponieważ znów wywaliło błąd brak winload.exe. Działa przycisk onekey recovery ale wygląda na to, że coś z instalką jest coś nie tak. Nie wprowadzałem żadnych zmian w partycjach.
 • Pomocny post
  Spec od komputerów
  SMART dysku pokaż.
 • Poziom 8  
  Będę mógł coś zrobić za jakieś 30 min bo trwa przywracanie systemu.

  Dodano po 2 [godziny] 7 [minuty]:

  Może błąd polega na tym, że dysk d nie ma włączonej ochrony a został tam utworzony obraz do przywracania systemu?

  Dodano po 23 [minuty]:

  Na razie system przywrócony. Zrobiłem płytki do przywracania systemu i do przywrócenia ustawień fabrycznych więc mam nadzieję, ze się teraz uda. Dodatkowo usunąłem punkty przywracania które zappchały dysk D. Jak się nie uda to i tak go odsyłam i mam to gdzieś.

  Dodano po 50 [minuty]:

  Usunąłem pliki z punktami przywracania z partycji gdzie są śmieciuchy lenovo, porobiłem płytki do przywracania systemu ale udalo sie w normalnym trybie na razie uruchomić przywracanie kopii początkowej więc wychodzi na to, że po prostu problemem był brak miejsca na partycji D gdzie było 7 mb. Czymajcie kciuki żeby poszło do końca i żeby Euro przyjęło zwrocik.