Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

New Holland 8870 - Wycie pompy ...

23 Sie 2012 21:22 2259 4
  • Poziom 8  
    Witam , mam problem ... od pewnego czasu zaczęło mi sie dziac takie cos ze podczas jazdy na biegu 18 przy obratach lekko ponad 2000, zacząłem czuc na kierownicy takie lekkie szarpanie ...., no i poprostu wycie jakiejś pompy jak by nie było oleju .. czy cos takiego ... pojawia się gdy ciągnik się chuśta na drodzę itp. dziś rano jak odpaliłem ciągnik to przez jakieś 5-10 sekund było słychać głośne wycie pompy aż odczułem lekkie wibracje ... i wgl jakoś jak chodzi na wolnych obrotach to slychac cichutko jak by jakas pompa caly czas chodziła a brakowało by jej oleju ... a w silniku i skrzyni jest pełen stan ... czy dolewa się tam gdzies oleju hydraulicznego do wspomagania czy jak? bo nie mam pojęcia...
  • Poziom 24  
    Cześć
    Jest pompa wspomagania i zbiornik wyrównawczy z olejem
    sprawdź poziom oleju
    pozdro4all
    s.

Dodano po 3 [minuty]:

możesz mieć za mało oleju w układzie hydraulicznym tym co się maszyny podpina
  • Poziom 8  
    a gdzie tak dokładnie sprawdza się poziom oleju hydraulicznego w tym ciagniku?
  • Poziom 6  
    jak są stany oleju to najprawdopodobniej pompa hydrauliczna zasysa gdzieś powietrze mógł jakiś oring się uszkodzić albo zrobił się twardy
    pozdrawiam