Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy CMD 146 - Pralka przestała reagować na naciśnięcie przycisku Start/Stop

Krzysztof645 23 Sie 2012 22:52 1725 5
  • #1 23 Sie 2012 22:52
    Krzysztof645
    Poziom 9  

Witam

Pralkę Candy Cmd 146 kupiłem już używaną, poprzednia właścicielka wspominała, że wspomniany przycisk nie reaguje za pierwszym razem i czasem trzeba go nacisnąć wielokrotnie raz za razem i wtedy się uruchomi.
    Mnie osobiście udało się ją uruchomić 2 razy- za każdym razem dociskałem drzwiczki tak mocno, że aż całe urządzenie cofało się do tyłu. Mojej siostrze raz udało się ją włączyć, ale twierdzi, że nie musiała
    dociskać tych drzwiczek tak mocno.
    Myślałem że to czujnik zamknięcia drzwi, więc rozkręciłem tylną pokrywę ale nie dostałem się do samego czujnika, ponieważ był w obudowie której nie chciałem niszczyć.

Będą wdzięczny za wszelkie sugestie i wskazówki
    Pozdrawiam :)

0 5
  • #2 23 Sie 2012 23:25
    zhudomel
    Specjalista AGD

Krzysztof645 napisał:
    wspomniany przycisk nie reaguje za pierwszym razem i czasem trzeba go nacisnąć wielokrotnie raz za razem i wtedy się uruchomi.
    Może spróbuj nacisnąć raz i czekaj - nawet ze dwie minuty - czy się uruchomi.

P.S.
    Krzysztof645 napisał:
    Myślałem że to czujnik zamknięcia drzwi, więc rozkręciłem tylną pokrywę ale nie dostałem się do samego czujnika
    Normalne, skoro drzwi są z przodu.

0
  • #3 24 Sie 2012 21:41
    Krzysztof645
    Poziom 9  

próbowałem, niestety dalej nie reaguje. Chciałbym dodać że od pewnego czasu nie daje się jej uruchomić nawet dociskając drzwi.

0
  • #4 24 Sie 2012 22:05
    mirofalcon
    Poziom 24  

Sprawdź mikrowyłącznik pod przyciskiem, czasami ulegają uszkodzeniu.

1
  • #6 26 Sie 2012 14:29
    zhudomel
    Specjalista AGD

Krzysztof645 napisał:
    od pewnego czasu nie daje się jej uruchomić nawet dociskając drzwi.
    Trzeba jednak sprawdzić tą blokadę drzwi.

0