Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączuć dwa tv pod jeden dekoder hd?

sikor_rosko 24 Sie 2012 01:05 3435 4
  • #1 24 Sie 2012 01:05
    sikor_rosko
    Poziom 8  

witam...
    Posiadam 2 tv, jeden w salonie gdzie jest rowniez dekoder, oraz drugi w sypialni. chcialbym te 2 tv podlaczyc pod 1 dekoder. w obu tv moge ogladac to samo o tej samej porze. w salonie wiadomo, do sypialni pociagnalbym przedluzacz do pilota i teraz pytanko czy moge jakos podlaczyc ttak ten telewizor do dekodera w salonie zeby przesylal mi sygnal hd ?

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    GM

0 4
  • #2 24 Sie 2012 10:37
    egon42
    Poziom 37  

Kolego jasnowidzów tu nie ma wróżki też działają na innym forum u nas aby dostać poradę trzeba podać informację o sprzęcie czyli jaki dekoder jakie tv bez tego ani rusz.

0
  • #3 24 Sie 2012 12:23
    devwebtel
    Poziom 13  

Czym rozdzielisz sygnał?
    Jakie telewizory i dekoder?

0
  • #4 24 Sie 2012 12:36
    sikor_rosko
    Poziom 8  

źle wytłumaczyłem.... dekoder cyfry +.... dekoder jest podłączony do telewizora w salonie przez kabel hdmi... i teraz mam w drugim pokoju tzn sypialni drugi telewizor... nie chce drugiego dekodera bo tam będę oglądał sporadycznie tv i obraz w tym telewizorze może być taki sam jak w salonie.... zrobię tylko przedłużkę do pilota i poprowadzę ją do salonu i w tv będzie ten sam obraz.... miałem tak podłączone analogowo a czy można jakoś to podłączyć żebym miał w sypialni hd też....

0
  • #5 25 Sie 2012 12:01
    egon42
    Poziom 37  

Aby rozdzielić sygnał HD potrzebny jest specjalny rozdzielacz HDMI drogi widziałem coś ponad 160zł w górę.

0