Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny diy na Gdn 15/40/5 + gdwk 10/80/19 (al'a tonsil Siesta)

tiesto12 24 Sie 2012 13:47 5364 3
  • Witam chciałbym wam przedstawić jeszcze nie dokończana konstrukcje na głośnikach

Tonsil Gdn 15/40/5
    Tonsil Gdn 10/80/19

Czyli konstrukcja zbliżona do siest :)

Na razie głośniki siedzą w obudowach testowych płyta wiórowa 18mm wygłuszona wata poliestrowa w obudowie ~11 litrów
    Bas reflex umieszczony na tylnej ściance.

Odsłuch:
    Kolumny graja bardzo dobrze , podoba mi się ich lekkość, świetny punktowy bas (którym zresztą byłem mile zaskoczony).Wysokie tony poprawne po kilku godzinach wygrzewania graja o niebo lepiej. Dosyć szczegółowe graja przyjemnie dla ucha.
    Zwrotnica projektowana przez,zapewne znanego kolegę z forum niestety nie wiem czy mogę pokaz schemat.
    Jeśli jest ktoś zainteresowany jedna para zwrotnic sprzedaje.

Tyle o dźwięku Jak ktoś ma więcej pytań pisać.
    W najbliższym czasie powstanie już ostateczna obudowa kolumn.

Kolumny diy na Gdn 15/40/5 + gdwk 10/80/19 (al'a tonsil Siesta) Kolumny diy na Gdn 15/40/5 + gdwk 10/80/19 (al'a tonsil Siesta)

Niestety nie mam więcej zdjęć.Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Pozdrawiam
    Ps: Głośnik wysoko tonowy koloru szarego,omyłkowo kupiony docelowo miał być czarny :][/img]

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz pendrive 32GB.
  • #2 28 Sie 2012 08:00
    toopcool
    Poziom 13  

Dlaczego użyłeś GDWK 10/80/19/2 z grafitowym frontem?
    Dużo lepiej wyglądał by GDWK 10/80/19 czarny.

• #3 28 Sie 2012 10:54
    tiesto12
    Poziom 14  

Wiem po prostu błąd w zamówieniu :(

• #4 23 Lip 2018 10:24
    marsilver
    Poziom 9  

Witam,

Interesuje mnie ta konfiguracja, czy może kolega podać wymiary i litraż obudowy, oraz na jakiej zwrotnicy to tak ładnie gra.