Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BST rozwuju nauki programowania.

DANIELOSSO 24 Sie 2012 13:53 864 4
  • #1 24 Sie 2012 13:53
    DANIELOSSO
    Poziom 8  

Tak jak w temacie. Szukam strony, na której mamy całe drzewko rozwoju, od różnych dziedzin matematycznych po programowanie w c++ czy java. Wiem, że taka strona istnieje, ale zapomniałem jaki był do niej link. Na stronie po najechaniu na dziedzinę nauki, którą opanowaliśmy podświetlały się kolejne dziedziny których naukę możemy zgłębiać. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

0 4
  • #3 24 Sie 2012 16:16
    DANIELOSSO
    Poziom 8  

Dzięki za odpowiedź, ale niestety chodzi mi coś innego. Na tej stronie można zaznaczać dziedziny nauki, które opanowaliśmy, jeśli je zaznaczymy to automatycznie podświetlają nam się kolejne dziedziny, które są w jakiś sposób powiązane z poprzednią.

Np. Najeżdżamy na logike, logika otwiera nam drogę do wartości bezwzględnych, ta dziedzina z kolei otwiera nam drogę do funkcji i logarytmiki itp. itp. aż dochodzimy do języków programowania i tam np. po opanowaniu C kieruje nas na języki bespośrednio z nim związane takie jak C# czy C++

0
  • #4 24 Sie 2012 22:11
    gaskoin
    Poziom 38  

A próbowałeś szukać w historii przeglądarki ?

0
  • #5 24 Sie 2012 22:30
    DANIELOSSO
    Poziom 8  

gaskoin napisał:
    A próbowałeś szukać w historii przeglądarki ?

Hehe, jakby to było wczoraj to bym poszukał, ale ja tą stronę widziałem z rok temu a od tego czasu kilka razy formatowałem dysk.

0