Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

SAMSUNG LE37B530P7W - Nieprawid這we kolory

25 Sie 2012 10:02 2811 8
  • Poziom 26  
    Witam.
    TV dzia豉, pod鈍ietlanie matrycy sprawne. Problem polega na nieprawid這wym wy鈍ietlaniu samej tre軼i obrazu (menu chyba ma prawid這we kolory). W TV koneskopowych powiedzia豚ym 瞠 brak kt鏎ego z kolor闚. Zmieniaj帷 regulacj "jasno嗆" wy鈍ietlany obraz zmieni si najpierw jest za造 zielony, p騜niej czerwony, i jak skala jest na 80% to robi si ciemny. Mo瞠 jakie sugestie co z tym zrobi???
  • Sklep ElwronSklep Elwron

• Poziom 28  
    Zanie嗆 do serwisu. Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    ta odpowied mi wiele wyja郾i豉,

ps. szkoda 瞠 nie pomog豉 :(
  • Sklep ElwronSklep Elwron

• Poziom 28  
    Kolego patrz帷 na twoje dotychczasowe dokonania w dziedzinie RTV i twoje dotychczasowe posty to jedyne s逝szne rozwi您anie. Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Jak masz co do dadania w temacie uszkodzonego TV to prosz o podpowiedz, jezeli masz zamiara ocenia mnie i moje poczynania to prosz za堯 nowy temat .

• Poziom 28  
    Zapewne matryca AUO i uszkodzony GAMMA Controler. To tyle aby uci望 twoje dywagacje, ale dobrze by by這 jak by porobi jakie pomiary, mo瞠 doda jakie zdj璚ia. Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Kolego marnujesz sw鎩 i m鎩 czas. Jeste鄉y w dziale "pocz徠kuj帷y" je瞠li piszesz 瞠by pom鏂 to pisz troszk ja郾iej ,je瞠li masz zamar zgrywa si to poprostu pisz gdzie indziej.

• Poziom 28  
    To 瞠 jeste鄉y w dziale pocz徠kuj帷y nie zwalnia kolegi z wykonania podstawowych pomiar闚 i podania ich tutaj. Nikt nie przyjedzie do kolegi do "warsztatu" i nie poka瞠 paluszkiem co jest uszkodzone, a mo瞠 mam wpa嗆 i to za koleg naprawi. Sw postaw wykazuje kolega ca趾owity brak znajomo軼i tematu i leniwe podej軼ie do niego a pisz帷 nawet w dziale dla pocz徠kuj帷ych nie zwalnia to kolegi z zachowania regulaminu. Wnioskuj 瞠 rada z mojego pierwszego posta b璠zie skuteczniejsza. Serwis kolego serwis. Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    szkoda czasu....