Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire - Acer Aspire 5920 karta graficzna

25 Sie 2012 12:40 3066 3
  • Poziom 11  
    Witam.
    Otóz zwracam sie do was poniewaz mój laptop nie wykrywa karty graficznej.
    Wiec tak moj system to windows xp home editons SP2.
    Stało sie to po formacie mojego laptopa wczesniej wszystko było ok!
    Otóz tak probowałem wykryc karte graficzna róznymi programami takimi jak:GPU-Z oraz Everez home edition zaden nie wykrył;/ Wchodziłem w menadzer urzadzen i tam tez nie ma wogule działu z kartami graficznymi.
    Próbowalem zainstalowac sterowniki Nividia i gdy probowałem zainstalowac pokazywał sie bład:"Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę." i w zaden sposob nie mogłem ich zainstalowac. Sterowniki pobralem ze strony acera i wybrałem dobre kategorie i win xp home edition 32x ...
    Prosze o pomoc szukałem na innych forach ale nie mogłem znalezc rozwiazania do mojego problemu mam nadzieje ze wam sie to uda;/
  • Poziom 11  
    @refresh

Dodano po 1 [godziny] 45 [minuty]:

Dodam ze w windowsie mam folder nivida a tam plik setup a gdy probuje go zainstalowac wyskakuje "Instalacja nie powiodla sie sterownik graficzny wersja:266.58 stan: niezainstalowano ;/ . Jak cos podmienialme juz plik ncv.ing(czy cos takiego ) i to prawie nic nie daje ;/ Jedynie ze teraz na 3 etapie sie zatrzymuje a nie na 1
  • Poziom 11  
    I jezeli komus by sie sprzydał macie info o moim laptopie ;/ z Direxa

Dodano po 46 [minuty]:

Acer Aspire - Acer Aspire 5920 karta graficzna Acer Aspire - Acer Aspire 5920 karta graficzna Acer Aspire - Acer Aspire 5920 karta graficzna

Tutaj jeszcze macie zdjecia z Menadzera urzadzen jak by ktos potrzebował , bo to dla mnie bardzo wazne;(
  • Poziom 11  
    Dodam iż w sterownikach niezgodnych z Plug i Play mam VgaSave może z tym cos trzeba zrobić?

Dodano po 1 [godziny] 32 [minuty]:

Zamykam.Udało mi sie rozwiązać problem.
    Dla wszystkich co mieli podobny problem.
    Zainstalowałem program EasyDriver.
    Odinstalowałem wszystko programem Driver Cleaner pro
    W Easy driver wziołem wyszukaj sterowniki.
    wyszukało mi je i zainstalowalem i pobrałem WSZYSTKIE!
    Nastepnie zresetowałem laptopa i CUD działa wszystko ;)