Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Ml2010pr - Fix do resetu przebiegu drukarki

Raasjel 25 Sie 2012 13:40 2577 6
  • #1 25 Sie 2012 13:40
    Raasjel
    Poziom 2  

Witam poszukuje fixa do Ml2010pr do zresetowania przebiegu drukarki. Kiedyś posiadałem programik ale padł mi dysk. Bardzo bym był wdzięczny gdyby ktoś zalinkował fls i programik do wgrania.

0 6
  • #2 27 Sie 2012 00:42
    eko185
    Poziom 18  

Witam.
    Nie ma czegos takiego jak fix do tej drukarki zerujacy licznik wydrukowanych stron.

Ta drukarka nie ma chipa wiec nie ma sensu tego robic.

0
  • #3 27 Sie 2012 15:47
    Raasjel
    Poziom 2  

Problem w tym że używam ciągle startowego tonera który po raz kolejny zrobił 3000 stron, a był kiedyś taki wątek odnośne resetu i robiło się to za pomocą programika bo na startowym tonerze nie da się zrobić więcej niż 3k. I świeci mi się czerwona lampka a zaczęła właśnie po przekroczeniu 3 tysięcy.

0
  • #4 27 Sie 2012 15:58
    eko185
    Poziom 18  

Drukarka Samsung ML 2010 nie posiada ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA.
    Może pomylił Pan modele drukarki, albo coś.

0
  • #5 28 Sie 2012 22:44
    logos2000
    Poziom 21  

Z tego co się orientuję to ML-2010 nowy toner wykrywał poprzez przepalenie bezpiecznika 0,63A/250V
    nie prościej kupić taki bezpiecznik w elektronicznym?

Na allegro widziałem również smart chip-y jednak czy to działa? tego nie wiem

0
  • #6 28 Sie 2012 22:49
    eko185
    Poziom 18  

Kolego modele drukarek Ci sie pomylily.

0
  • #7 31 Sie 2012 12:57
    romach1
    Poziom 1  

Witam, mam ten sam objaw, choć nie jestem pewny ilości wydruków.
    Toner startowy zasypałem dwa razy, ale po ostatnim razie nie podrukowałem za dużo.
    teraz mam migające diody: 3-1-9-1-6 czerwone-zielona...
    kupiłem nowy toner - zamiennik TF1. Faktycznie ma bezpiecznik. Na tonerze nie ma jednak styków, tak samo w drukarce, które mogły by przepalić ten bezpiecznik w miejscu gdzie jest wstawiony... i zresetować licznik. Rozebrałem nawet drukarkę na części pierwsze aby to sprawdzić i nic nie zauważyłem.

Czy jedynym rozwiązaniem jest zakup nowego toneru oryginalnego. CZY TO POMOŻE?

Szukałem na tym forum i w sieci czy są w tej drukarce chipy i ponoć NIE, ale u mnie coś jest nie tak.
    Ktoś pisał, ze miał drukarkę w której nie pomógł bezpiecznik, ale niestety nie napisał co pomogło...

Zakup nowej drukarki w cenie oryginalnego toneru jest bardziej kuszący, choć wiem, że toner startowy ma mniej proszku, ale w niewiele większej cenie można teraz kupić np to:HP LaserJet Pro M1132 ya 100 LN więcej... sam nie wiem co robić.
    Macie może rozwiązanie tego problemu??
    Pozdrawiam, P...
    PS ew. TANIO sprzedam drukarkę z migającymi diodami i 2 pełnymi tonerami :O)...

0