Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radeon x1550 series - 256 mb, Windows XP. Direct3D - za mało pamieci.

borys1234 26 Aug 2012 12:39 1410 7
    borys1234
    Level 9  
    Witam, mam taki problem gry się uruchamiają, ale po jakimś czasie (bardzo różnym) zwis do Windowsa, próbowałem różnych sterowników do karty obecnie są to Catalyst 10,2, zainstalowany DirectX 9.0c i tutaj znalazłem taki kokos -- otóż przy teście direct3D występuje następujący komunikat

Wyniki testów modułu Direct3D 7: Wszystkie testy zostały wykonane pomyślnie.
    Wyniki testów modułu Direct3D 8: Wystąpił błąd w kroku 29 (DrawIndexPrimitive): HRESULT = 0x8876017c (Za mało pamięci wideo)
    Wyniki testów modułu Direct3D 9: Wystąpił błąd w kroku 29 (DrawIndexPrimitive): HRESULT = 0x8876017c (Za mało pamięci wideo)

dodam jeszcze że system zainstalowany na świeżo, wcześniej takich problemów nie było , żadnych zmian w konfiguracji sprzętowej itp. czy ktoś się już z tym spotkał ?
    Powrót do góry
    borys1234
    Level 9  
    Czyli muszę kombinować ze sterownikami ?
    Już próbowałem rożnych i na żadnych nie działa ;/
    To samo z direct najnowszy i starsze były i nie działa.

A jeszcze mam taki mały problem podczas instalacji sterowników z płytki dołączonej do karty ver.7.7 to pisze ze nie ma uprawnień administratora i nie może kontynuować instalacji. Co jest grane? ,jak nie ma żadnych innych użytkowników.
    DollarMan
    Level 26  
    Domniemam, że system to Windows Vista/7. Spróbuj więc uruchomić instalację jako administrator bądź wyłączyć UAC.
    borys1234
    Level 9  
    To Windows XP.

Czy istnieje mozliwość ze to wina spuchnietych kondensatorów na płycie główniej ,albo przez zasilacz bo wydaje jakieś dziwne dzwieki ,jakby był wiatrak przekrzywiony i czasami o cos tarł.

Dodam ze czasami komputer sam sie resetuje lub zwiesza.
    Kasek21
    Level 43  
    Pełna konfiguracja komputera z uwzględnieniem marki i modelu zasilacza?!
    borys1234
    Level 9  
    Wszystko działa ,była to wina sterowników.

Ale nastał teraz inny problem ,gdy włańczam gre w 3d to chwile pogram po czym sie komputer resetuje ;/. Co jest tego powodem ?
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Kasek21 wrote:
    Pełna konfiguracja komputera z uwzględnieniem marki i modelu zasilacza!