Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP CP1515N - CP1515N Nie drukuje zoltego koloru

zimny007 26 Sie 2012 23:01 1812 4
  • #1 26 Sie 2012 23:01
    zimny007
    Poziom 2  

Hej, witam wszystkich jako nowy :)

Udalo mi sie dorwac powyzsza drukarke ale niestety jest problem z zoltym kolorem...
    Drukuje CYAN, MAGENTA, BLACK ale nie ma sladu zoltego zupelnie nic
    Wedlug drukarki poziom tonera to 71% - M i K na tym samym poziomie a Cyan 98%
    nawet zwazylem poszczegolne tonery zeby porownac i mniej wiecej waga jest podobna wiec mozna ufac drukarce.
    tylko Cyan jest oryginalny, reszta to zamienniki

Dodam jeszcze ze nie wyswietla zadnych komunikatow o bledach itp

Staralem sie znalezc jekies gotowe rozwiazanie na Google ale niestety na nic nie trafilem. Na tym forum tez raczej nic nie bylo

Drukarka ma przeieg 5150 stron a wiec jest calkiem nowa
    kupiona dzis rano z drugiej reki

prosze o pomoc

pozdrawiam

0 4
  • #2 27 Sie 2012 22:09
    servicemen
    Poziom 27  

No na początek to podmiana żółtego tonera, aby stwierdzić czy problemem jest kaseta czy drukarka. Kupiłeś wiedząc o tej usterce?

0
  • #3 27 Sie 2012 22:55
    zimny007
    Poziom 2  

sprzedajacy wspomnial o czarnym pasku przez cala dlugosc kartki oraz brudzeniu na czarno, ale z tym sie uporalem. niestety nie wspomnial o braku zoltego.

tak sie zastanawiam czy jakby byl problem z cartridgem to czy nie bylo by jakiegos komunikatu o bledzie?

0
  • #4 24 Lis 2013 12:06
    zypon
    Poziom 1  

Mam taki sam problem (z niedrukowaniem żółtego). Jak to rozwiązać?

0
  • #5 24 Lis 2013 14:11
    leeart

Poziom 34  

Podmień toner. Możesz je zamienić miejscami, ale należy pamiętać o podmianie chipa. Również sprawdź styki łączące toner z "szufladą" do której wkłada się toner, może są zanieczyszczone tonerem. Miałem identyczny problem ale z cyjanem. Czyszczenie styków w moim przypadku po lewej stronie pomogło.

0
  Szukaj w 5mln produktów