Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault laguna 3.0 v6 24v - nie wkręca się na obroty

27 Sie 2012 00:48 2355 3
  • Poziom 2  
    Witam Wszystkich..

Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość. Napiszę w skrócie o co mi chodzi a dokładnie mojemu samochodzikowi. Od miesiąca jestem posiadaczem Lagunki 3,0 V6 24 v i ogólnie jestem z niej bardzo zadowolony, ale od niedawna pojawił się problem polegający na tym, że jak jest zimna wkręca się na wszystkich obrotach na maxa, natomiast gdy już nią trochę pojeżdżę to zaczyna wariować i nie raz już od 3 tys nie chce się wkręcać, zaznaczam jeszcze że nieraz to jest od 4 tys a nieraz od 5. Jest to sama benzynka i już nie mam sił ani do mechaników ani do magików którzy tylko patrzą jak wydoić kasę. Byłem na komputerze i oczywiście nie wykazało żadnych błęndów. bardzo bym prosił o jakie kolwiek podpowiedzi związane z tą usterką. Zaznaczę że na biegu jałowym wkręca się za każdym razem czy zimna czy rozgrzana.
  • Poziom 17  
    Zaczął bym od prostych spraw. Filtr paliwa a potem sprawdzenie ciśnienia na listwie wtryskowej.
  • Poziom 42  
    Rafal3005 napisał:
    którzy tylko patrzą jak wydoić kasę.

Nie cierpię czegoś takiego, myślisz że jesteśmy właśnie po to?, trzeba jechać do takiego co naprawia i wie po co ma komputer, nie stać cię na utrzymanie i wielki płacz, że mechanicy doją...
    Kto za darmo pracuje, może ty?
    Twój samochód i to twój problem, że się popsuł, a nie mechaników, więc płać...
    Ty chcesz go naprawić za 30zł, a może trzeba wydać 300 lub 3000 trudno...
    Oddaj do polecanego fachowca, któremu zleć naprawę, a nie odczyt błędów...
  • Poziom 2  
    usterka usunięta w serwisie renault wadliwy czujnik położenia wału