Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowanie się telefonu po naładowaniu.

27 Sie 2012 14:05 870 8
  • Poziom 9  
    Witam.
    Często pozostawiam telefon do na ładowania na dłuższy czas. Czy jeżeli telefon się naładuję a ładowarka jest do niego nadal podłączona może uszkodzić telefon np. spalić akumulator itp. ?
  • Poziom 38  
    W telefonie jest układ odpowiedzialny za kontrolę ładowania. Ładowanie zostaje wyłączone kiedy bateria osiągnie odpowiedni poziom naładowania.
  • Poziom 10  
    nic się nie powinno stac ale lepiej odłączaj zaraz po załadowaniu
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jever 23
  • Poziom 26  
    Andrzej660 napisał:

nic się nie powinno stac ale lepiej odłączaj zaraz po załadowaniu

Brednie. W trasie nie odłącza się telefonu nie raz po 10 godzin i nic się nie dzieje.
  • Poziom 14  
    Widziałem kiedyś komórkę po przeładowaniu ale tam bateria była złom od dłuższego czasu i po nocy na kablu była tak gruba że telefon się otworzył. Lepiej nie zostawiac telefonu na kablu na wiele godzin .
  • Poziom 9  
    Czyli mogę nie odłączać telefonu. Powiem, że po długim ładowaniu telefon jest ciepły, nie wiem czy to normalne. Mi się wydaje, że telefon wyłącza obwód i prąd nie płynie, ale nie jestem tego pewny bo się na tym nie znam. Zastanawiam się czy tak samo jest w przypadku laptopa.
  • Poziom 39  
    Grzes300 napisał:
    ... Zastanawiam się czy tak samo jest w przypadku laptopa.
    Bardzo podobnie.
  • Poziom 38  
    Grzes300 napisał:
    po długim ładowaniu telefon jest ciepły, nie wiem czy to normalne

Całkiem normalne.