Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WOLF kocioł grzewczy - awaria sterownika?

1ewa12 27 Aug 2012 20:56 3810 1
    1ewa12
    Level 2  
    mój Wolf jest obecnie ustawiony na sezon letni, czyli powinien tylko grzać wodę, niestety piec uznał że jest zima i ciepło poszło na grzejniki, co przy obecnym ustawieniu jest nie możliwe. Nikt przy nim nic nie robił więc nie wiem dlaczego tak się dzieje . Wyłączyłam go z prądu, ale przy każdym włączeniu i tak ciepło idzie na grzejniki. Co może być przyczyną? Proszę pomóżcie kobiecie!!! Może tylko dodam, że nie znam symbolu pieca, ale posiada z przodu otwieraną klapkę pod którą znajduje się sterownik, jest to piec stojący.

Droga koleżanko, pomimo całej wyrozumiałości jestem zobligowany zwrócić ci uwagę na pewien drobiazg. Chodzi mianowicie o Regulamin forum a konkretnie na p.3.1.13 oraz 3.1.15. Te dwa punkty mają odniesienie w twoim przypadku. Proszę wiec poprawić i uzupełnić post.
    mod.serwisant73
    1ewa12
    Level 2  
    Przepraszam za nieścisłości oraz błędy, postaram się uważać. Uzupełniam więc dane o zdjęcia mojego pieca oraz zbliżone zdjęcie sterownika. Wieczorem pozamykałam zawory, by temperatura nie szła na grzejniki. Jak widać na zdjęciu temperatura spadła do 28C i dzisiaj w ogóle piec nie chce się załączyć więc nie mam nawet ciepłej wody. WOLF kocioł grzewczy - awaria sterownika? WOLF kocioł grzewczy - awaria sterownika? WOLF kocioł grzewczy - awaria sterownika?