Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toledo '97 - sterowanie nawiewem mechanicznym

djxander 27 Sie 2012 21:42 828 3
  • #1 27 Sie 2012 21:42
    djxander
    Poziom 14  

Witam, mam toledo z 97r z klimatyzacją i praktycznie z dnia na dzień pokrętło od ciepło- zimno zacięło mi sie trochę za połową w stronę ciepłą. rozebrałem sterowanie i po odłączeniu linki okazuje się że nie można wysunąć jej do końca aby ustawić na maksymalne grzanie. Próbowałem nawet użyć trochę siły ale za nic nie idzie poza ok 3/4 obrotu pokrętła. Od zimnego do tego 3/4 linka chodzi normalnie i leciutko tylko dalej za nic nie chce iść. Co to może być? Podejrzewam że czeka mnie zdejmowanie deski ale czego mogę się tam spodziewać? Dodam że będę wdzięczny za każde podpowiedzi gdyż ze względu na prace muszę to zrobić jednego dnia i to w parę godzin.

0 3
  • #2 27 Sie 2012 22:03
    polonez15
    Poziom 33  

Standard. Przy nagrzewnicy od dołu dojdziesz do klapy temperatury bez ściągania deski. Zerknij też na panel czy nie ułamał się zaczep linki.

0
  • #3 29 Sie 2012 09:41
    djxander
    Poziom 14  

Na panelu już jest wszystko OK. P rzy tej klapie temperatury to tam co mogło się stać że blokuje? Co muszę rozbierać by się tam dostać?

0
  • #4 30 Sie 2012 22:18
    polonez15
    Poziom 33  

Już nie pamiętam, Tolka miałem dość dawno. Wywalisz środkowy tunel i będzie dojście.

0