Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saunier Duval sd 600 - Nadajnik -Odbiornik Brak Połączenia(jak dostroic?)

Raval233 28 Sie 2012 07:50 750 0
  • #1 28 Sie 2012 07:50
    Raval233
    Poziom 2  

Witam
    Potrzebuje pomocy w kwestii łączności odbiornika z nadajnikiem radiowym jest to regulator temperatury pokojowej do pieca gazowego Wcześniej trochę szwankował nie zawsze rozłączał piec,wymieniłem baterie,przez jakiś czas było w miarę dobrze ale po pewnym czasie przestało kompletnie działa Jeśli zwiększę temperatur to nadajnik pokazuje na wyświetlaczu ok ze wysyła sygnał, z kolei w odbiorniku jest czerwona dioda która sie zapalała jak był odbiór i piec sie uruchamiał niestety dioda juz sie nie zapala sprawdzałem zasilanie dochodzi i również wychodzi 12v i teraz nie wiem czy odbiornik nie działa czy nadajnik wysyła nie kompletny sygnał Może jest jakiś sposób żeby ponownie zestroić owy sprzęt Jestem kompletnie zielony z tej dziedziny wiec jeśli słabo sie sprecyzowałem a ktoś będzie w stanie mi pomóc i będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje to przekażę,załączam zdjęcia sprzętu Z góry dziękuje za pomoc
    Pozdrawiam Rafał
    Saunier Duval sd 600 - Nadajnik -Odbiornik Brak Połączenia(jak dostroic?) Saunier Duval sd 600 - Nadajnik -Odbiornik Brak Połączenia(jak dostroic?) Saunier Duval sd 600 - Nadajnik -Odbiornik Brak Połączenia(jak dostroic?) Saunier Duval sd 600 - Nadajnik -Odbiornik Brak Połączenia(jak dostroic?)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME