Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowanie baterii jest przerywane. Ładuje gdy dzwonię.

kiko1 23 Sty 2005 20:09 1016 1
  • #1 23 Sty 2005 20:09
    kiko1
    Poziom 14  

witam mam problem z telefonem SADEM MW 3020 a mianowicie nie moge go naładowac , gdy laduje to po ok (róznie)20-40min . samsie wylancza i ni ładuje myslalem że bateria juz stara wiec kupiłem nowa i było ok! do czasu jak sie wyładowała a chcialem ponownie naładowac to jest jak opisałem wyżej powinno sie ladowac gdy tylko podłącze zasilacz ale nic dopiero gdy go włącze tak jak bym dzwonił to pokazuje że sie ładuje ale pózniej sie rozłancza po każdym rozłonczeniu to kasuje mi sie ustawienie ( data godzina ) i powraca taka jak była ustawiona przed ładowaniem chociaż jak ładowała sie to czas byłdobrze pokazywany!! czy może ktos miał podobny problem i mi podpowie ?zasilacz ok!

0 1
  • #2 23 Sty 2005 20:43
    janjan
    Poziom 14  

Najczęstrzą przyczyną takiego zachowania się systemu ładowania akumulatora są słabe styki na płytkach lub przy baterii. Rozmontuj telefon, przeczyść wszyskie styki dokładnie jakimś płynem do czyszczenia styków. To nic nie kosztuje a w wielu przypadkach pomaga. Jeśli nie da efektu - naprawa układu ładowania akumulatora w warunkach domowych jest prawie nie możliwa. będziesz chyba musiał dać zarobić jakiemuś serwisowi.

0
  Szukaj w 5mln produktów