Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Live Movie Maker - zapis filmu.

ankulaa 28 Sie 2012 16:41 4626 3
  • #1 28 Sie 2012 16:41
    ankulaa
    Poziom 2  

Potrzebuję porady. Mianowicie składam filmik w programie Windows Movie Maker, mam system Windows 7. Film ma około półtorej godziny. W jaki sposób najlepiej go zapisać, aby po nagraniu na płytę można było odtworzyć go w odtwarzaczu DVD i aby nie stracił na jakości. Bardzo zależy mi na tym filmie, gdyż robiłam go bardzo długo i nie interesują mnie sugestie typu: "Zrób go w innym programie", bo to odpada.

0 3
  • #3 03 Wrz 2012 11:43
    ankulaa
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedz, już wiem jak go zapisać, ale jest jeszcze jeden problem, gdy próbuję zapisać film, to za każdym razem gdzieś około 30-40% zapisywania wyskakuje komunika "Niestety nie można zapisać filmu. Odszukaj wszystkie brakujące pliki lub usuń bezużyteczne elementy z projektu, a następnie spróbuj ponownie". Nie wiem, co mam przez to rozumieć, wychodziłoby na to, że lokalizacja jakichś plików została zmieniona i program nie może ich znaleźć, ale wszystkie pliki są na miejscu więc raczej nie w tym rzecz. Nie mam też przecież w projekcie nic bezużytecznego. Proszę pomóżcie, bo już nie mam siły do tego programu!

8
  • #4 03 Wrz 2012 23:13
    skomor1996
    Poziom 14  

Dzięki przydało się :D

7