Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer ACTIVE 10" 0125S 450W BLG

29 Sie 2012 00:17 1104 2
  • Poziom 15  
    Witajcie. Wiem ze to o co wam się zapytam dla was jest błache ale ja tego nie moge ogarnąć. Kupilem sobie subwoofer do samochodu firmy BLG VK za 50zł. Stan wizualny BDB
    Woofer: 250mm
    Moc maksymalna: 450 W
    Moc wzmacniacza: 100 W
    Pasmo przenoszenia: 30 - 300Hz
    Efektywność: 95 dB
    Impendancja: 4 Ohm
    Wymiary: 275 x 335 x 340 mm
    Nie jestem jakimś tam wielkim audiofilem i nie potrzebuje suba JBL który bedzie mi rozwalał samochód... Pykanie tego suba mi wystarcza(nie rajcuje mnie wydostawanie się basu poza samochód i trzęsienie sąsiadem obok na światłach) ale mam jeden problemik w sumie 2 no i pytanie. Ten oto sub jest w obudowie zamkniętej. Na jakiej zasadzie to ma działać? Czy głośnik ma być szczelnie zamknięty w obudowie? Uciekało mi powietrze w miejscu gdzie jest wzmacniacz. Denerwowało mnie to i zabrałem się za uszczelnienie obudowy jak i głośnika(zastosowałem uszczelki). Narodził się problem ze odleciała plastikowa kopułka przykrywająca cewkę. Trochę sie zmartwiłem co teraz robić. Czy wystarczy ze przykleję ją butaprenem?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    Tak, ma być szczelnie zamknięty. A kopułkę wystarczy przykleić odrobiną kleju.
  • Poziom 39  
    Skoro jest zaprojektowany dla obudowy zamkniętej to ma być szczelny.
    Jest taki genialny wynalazek (tylko trochę niebezpieczny).
    Subwoofer ACTIVE 10" 0125S 450W BLG

- bardzo szybko schnie
    - nie jest twardy jak kamień po wyschnięciu, jednocześnie nie jest miękki ;)
    - topi niektóre plastiki (jak cyjanopan)
    - może odbarwić klejony element (jak cyjanopan)

...ostatnio zakochałem się w tym kleju . :lol: W żadnym wypadku nie przypomina butaprenu :!: bo takie można mieć skojarzenia z nazwą .