Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz DVD/DIVX WIWA. Czy z tym sprzętem mog± być problemy?

23 Sty 2005 21:33 3428 10
  • Poziom 16  
    Witam dzisiaj stalem sie szczesliwym mam nadzieje posiadaczem odtwarzacza jak w temacie. JAk do tej pory dvd dziala bez problemow... to samo z divx. Nan pytanie czy ktos z kolegow forumowiczow ma taki sprzet ewentualnie mial z nim stycznosc? i czy moge sie spodziewac jakichs problemow z nim? chodzi o to ze moge go jeszcze zwrocic ewentualnie wymienic na Mante 007 Emperor V1 (w tej samej cenie). Co proponujecie ... chodzi mi o tani odtwarzacz zaby 1-2 lata podzialal.
  • Poziom 24  
    Od manty V1 to jest raczej lepszy ale powinien byc od niej tanszy...co do samego porownania to powiem cos blizej na dniach, bo znajomy jutro kupuje to cos....a mante 007 testowalem i raczej nie bylem zachwycony...(nie mowiac o glupich diodach)
    Masz tutaj linki moze sie przydadza(ale pewnie juz widziales):
    http://napisy.org/forumdisplay.php?forumid=73
    http://www.kinodomowe.idg.pl/news/news.asp?id=74627
  • Poziom 16  
    tak znam to forum ale w sumie nic z tego nie wynika posiadacze manty mowia ze manta jest fajna ... wiwy ze wiwa itp ... jednak moim zdaniem wiwa jest chyba lepszym wyborem niz manta ... tak tez mowil gosc w sklepie. a co do linka z "opisem wiwy" to wpisalem w googlach wiwa+dvd i wyskoczylo mi sporo stron ... i ku mojemu zdziwieniu NA KAZDEJ JEST TEN SAM TEKST :) ... pc world .. jakies forum kina domowegi i dziesiatki innych ... boze czy nikt nie jest w stanie zrobic pozadnego testu tylko wkleja z innych strona ?:)
  • Poziom 13  
    Testuje od kilku dni WIWE z softem 0111 i z mojej kolekcji 70 filmów różnej ma¶ći (xvid, divix) nie poradził sobie tylko z 3 . Nie radzi sobie też z filmikami z cyfrówki HP ale to żaden problem. Rewelacyjnie dostosowuje czcionkę. Jak narazie jestem pod wrażeniem, tylko szuflada mogła by być mniej gumowata.
  • Poziom 16  
    moim zdaniem nie ma co przesadzac z ta tacka na plyty ... jest dosc cienka to fakt ale przeciez nikt nie musi sie na niej wieszac:) poza tym ladnie sie kompinuje z reszta odtwazacza ... jakby byla grobsza to i sam panel musialby troche przytyc. swoja droga mam pytanie ... jak wkladam plyte z divx to odtwarzacz ja wczytuje i wydaje jakies dziwne dzwieki jakby przesowal laser ... jest to troche glosne i zastanawiam sie czy nie jest to wynikiem jakiegos uszkodzenia. w czasie odtwarzania jest idealnie cicho bez zadnych problemow. sprawa dotyczy tylko wczytywania plyt dixv/xvid/mp3 itp... dvd to nie dotyczy. czy ktos sie moze spotkal z podobnymi odglosami?
  • Poziom 16  
    mam jeszcze jedno pytanie odnosnie wiwy ... jesli ktos jest w stanie sprawdzic ... gdy moj odtwarzacz jest w stanie czuwania (wylaczony pilotem) to jakos dziwnie syczy (dosyc cicho - w nocy uslyszalem) po wlaczeniu go syczenie ustaje ... czy zdaza sie to w innych odtwarzaczach czy z moim jest cos nie tak?
  • Poziom 24  
    W tanich odtwarzaczach jest problem z calkowitym wylaczeniem urzadzenia w stanie czuwania, objawia sie to tym ze albo cos mruga na wyswietlaczu, albo dvd sie grzeje jakby bylo wlaczone, albo pomimo wylaczenia wyjscie optyczne ciagle jest aktywne itp. to chyba normalka w tanszych dvd...
  • Poziom 16  
    hmmm no ale co dziwne ... ten odtwarzacz lekko szumi tylko w stanie czowania ... jak jest wlaczony to go wogole nie slychac ... to samo jak jest wylaczony przyciskiem
  • Poziom 18  
    korzystaj±c z okazji chciałem zapytać czy kto¶ z was ma zdjęcie zrobione odtwarzacza dvd wiwa wewn±trz obudowy?
  • Poziom 30  
    moim skromnym zdaniem co¶ takiego, jak identyczno¶ć egzemplarzy, w wiwie nie istnieje, mam j± od kilkunastu dni, u mnie zachowuje się tak, u znajomych siak, u kogo¶ innego wydaje odgłosy, u mnie nie za bardzo ;)
    No ale działa dobrze, więc po co martwić się na zapas... Będę się martwić, gdy np kupię zamochód za 100 tys i co¶ w nim zacznie dziwnie syczeć ;)
    Jak pisano wyżej, tańsze odtwarzacze nie maj± pewnych dodatkowych układów, st±d pewne rzeczy, typu pisk czy szum przetwornicy, gło¶no chodz±cy napęd lasera , stuki w gło¶nikach przy wł±czaniu, błędy w sofcie, zapychanie się bufora, menu bez pewnych funkcji, najprostsza i delikatna tacka... mnie tak bardzo nie raż±, wiwa spełnia ¶wietnie na razie swoje zadania, czyli ogl±danie divx'ów na TV.
    Pozdrawiam wiwowiczów :)
  • Poziom 11  
    Przesyłam fotki Wiwa 128.

Pozdrawiam.