Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przeróbka SB Live! - mikrofon i słuchawki na AUD_EXT

23 Sty 2005 21:59 1055 2
  • Poziom 14  
    Mam kartę dżwiękową, która niegdyś nazywała się SoundBlaster Live! 1024 Player OEM, a teraz figuruje jako CT4830. Karta ta - jak wszystkie modele kart Creativa - posiada wyjście o nazwie AUD_EXT, do którego podłącza się elementy rozszerzające. Nie chcę jej wymieniać na nowszy model, tak samo jak nie chcę nabywać drogą kupna panelu LiveDrive (brak wolnej zatoki), choć rozwiązanie mojego pytania jest właśnie w owym panelu..
    Otóż - czy ktoś wie, do których pinów w złączce AUD_EXT można podłączyć gniazdo mikrofonu oraz dodatkowe wyjście na głośniki przednie (w taki sposób jak w LiveDrive, tzn. po podłączeniu głośników lub słuchawek automatycznie jest odłączane wyjście głośnikowe na śledziu karty, i cały dźwięk jest kierowany na owo dodatkowe gniazdo)?

Acha - odnośnie opisu pinów:
    wiem, że LiveDrive współpracuje z moją kartą, jednakże chodzi mi tylko o możliwość podłączenia dodatkowego wyjścia głośników przednich/słuchawek, a z owego opisu pinów (który posiadam) niczego takiego wyczytać nie potrafię..
  • Poziom 21  
    jak ta karta podoła tym wymaganiom. bo dodatkowe połączenia audio weszły stosunkowo nie dawno a ta karta se troche ma:) ale poszukaj na stornie creativa, danych techniczynch karty i tam na pewno bedzie opis pinów. pozdro
  • Poziom 14  
    Temat zakończony.