Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podlaczyc mikrofon do wiezy

24 Sty 2005 10:25 1256 4
  • Poziom 11  
    Zastanawiam sie od pewnego czasu jak podlaczyc mikrofon do wiezy ale tylko przez wejscie AUX.
    Prubowalem podlacyc mikrofon jak bylem maly i wpadlem na pomysl zeby podlaczyc go i podlaczyc jednoczesnie zasilanie ale to niewypalilo czy ktos moglby mi poradzic jak to trzeba zrobic tylko bez zadnych sprzetow takich jak np.przedwmacniacz mikrofonowy.
    Acha i jeszcze jedno podobno gniazdo mikrofonowe w komputerze wysyla prad do mikrofonu a komputer odbiera bodzce elektryczne z mikrofonu nie to trzeba by bylo podlaczyc zasilanie do mikrofonu zeby dzialal.
    dobra zaduzo tej gadki poradzcie mi cos ja wam tez sie odwdziecze.

Pozdro!!!(=:
  • Poziom 17  
    nie wszystko da sie pogodzic ; wejscie aux ma mala czulosc tzn. musi byc wysterowane wysokim sygnalem np. taki jak idzie z odtwarzacza CD. czy magnetofonu. mikrofon ma sygnal pare miliwolt wiec takowy trzeba wzmacniac- albo rybka albo akwarium. sa mikrofony pojemnosciowe ze wstepnym wzmacniaczem i do tych stosuje sie zasilanie
  • Poziom 30  
    Witam!
    Jak dysponujesz tylko wejściem AUX to bez przedwzmacniacza nie da rady.
  • Poziom 11  
    a czy przedzwamacniacz mkrofonowy firmy jabel j-72 rozwiaze sprawe?
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Ten zestaw rozwiąże sprawe poziomów sygnału,jak nie potrzebujesz regulacji barwy itp. to możesz go zastosować.