Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thermaltake Armor Revo Gene - obudowa ATX z innowacyjnym bezśrubowym mocowaniem

pseven 01 Wrz 2012 10:38 2790 0
 • Thermaltake Armor Revo Gene - obudowa ATX z innowacyjnym bezśrubowym mocowaniemPrzedstawiciele firmy Thermaltake zapowiedzieli wprowadzenie do oferty nowego modelu obudowy komputerowej o nazwie Armor Revo Gene. Armor Revo Gene zaprojektowana została z myślą o skutecznym chłodzeniu i łatwej wymianie podzespołów. Obudowa posiada zaimplementowane innowacyjne rozwiązania bezśrubowego montażu napędów, organizacji kabli oraz stację dokującą dla dysków twardych.

  Armor Revo Gene to obudowa typu Mid Tower umożliwiająca budowę komputera w oparciu o płytę w rozmiarze ATX lub Micro ATX. Obudowa umożliwia montaż 7 kart rozszerzeń, w tym karty graficznej o długości do 315 mm, 6 dysków w formacie 3,5” lub 2,5”, 4 napędów w formacie 5,25” i układu chłodzącego procesor o wysokości do 175 mm. W górnej ścianie obudowy umieszczono replikator portów USB (2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0) i stację dokującą dla dysków w rozmiarze 3,5” i 2,5”. Z boku obudowy przewidziano uchwyt na słuchawki.

  W konstrukcji obudowy przewidziano miejsce na instalację łącznie 5, w tym 2 opcjonalnych wentylatorów o średnicy 200 lub 120 mm. Zewnętrzne wymiary obudowy wynoszą: 510 x 252 x 550 mm, a waga 7,8 kg.

  Sugerowana cena detaliczna, jak i data wprowadzenia na rynek w chwili pisania artykułu nie były znane. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Armor Revo Gene kosztować ma 99 funtów brytyjskich (ok 500 zł).

  Źródło:
  http://www.maximumpc.com/article/news/thermaltake_constructs_armor_revo_gene_case_mainstream_gamer

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
  Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
  pseven napisał 8483 postów o ocenie 1525, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.