Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Orange doładowania - ile maksymalnie wyciskacie z bonusów za doładowania ?

Kamil1987 01 Wrz 2012 16:05 1608 0
  • #1 01 Wrz 2012 16:05
    Kamil1987
    Poziom 16  

Informacja dla moderatora: Temat poprawiony zgodnie z punktem regulaminu: 3.1.13

Witam

Mam pytanie przedewszystkim do dobrze zorientowanych osób w ofercie Orange na kartę - Ile środków jesteście w stanie pozyskać z bonusów za doładowania w Orange ? Ja za 202,97zł (realny koszt doładowania) wyciągam 354 zł Jak to robię i z jakich promocji korzystam ?

Doładowanie Orange 25zł z moimi zniżkami kupuję za 22,55zł
    Doładowanie Orange 200zł kupuję za 180,42zł łącznie koszt doładowań to 202,97zł - bez moich zniżek to doładowanie w serwisie www.zdrapka.XXX (nie podaję końcówki aby nie było że reklamuję serwis) każdy może kupić za kwotę 205zł zamiast nominalnego 225zł w kiosku

Bonusy:
    1. Mam włączoną usługę "Masz za staż" i dostaję 30% wartości doładowania do wykorzystania w orange i na stacjonarne, w przypadku doładowania za 200zł bonus wynosi 60zł

2. Usługa "Skarbonka" czyli 5% za każde doładowanie czyli łącznie za doładowanie o wartości 225zł dostaję 11,25zł bonus który mogę przelać na konto główne do wszystkich sieci ale jeśli przeleję na konto promocyjne to dostaję + 50% od tej kwoty czyli 16,5zł

3. Usługa "Sobota" - w tygodniu muszę doładować konto za minimum 25zł i jeśli kolejny raz doładuję swoje konto w najbliższą sobotę to dostaję 10% wartości doładowań na konto promocyjne czyli 22,5zł.

4. Standardowo dla każdego za doładowanie 200zł orange dorzuca 30zł do wykorzystania do wszystkich sieci.

Reasumując doładowuję w piątek wieczorem za 25zł
    w sobotę za 200zł i otrzymuję:

25zł do wszystkich - nominalne doładowanie
    230zł do wszystkich - nominalne doładowanie
    60zł - konto promocyjne
    16,5zł - konto promocyjne
    22,5zł - konto promocyjne

Reasumując 354zł do wykorzystania a koszt zdrapek wynosi 202,97zł

Ja korzystam z taryfy Nowe Orange GO dzięki temu za doładowanie powyżej 100zł mam stawki:
    20gr/min do orange i na stacjonarne (oczywiście pierwsze leci z pakietu promocyjnego)
    29gr/min poza orange
    1gr - sms w ORANGE (dzięki doładowaniu za powyżej 100zł mamy taką stawkę na stałę bez zbędnych pakietów SMS)
    18gr - SMS poza Orange
    2gr - MMS w orange
    30gr - MMS Poza orange

I nic tu jeszcze nie wspominaliśmy o pozostałych bonusach:
    - Minuty za Minuty - za każde 2 minuty wygadane z konta głównego dostajesz 9 minut do wszystkich sieci które możesz wykorzystać w ciągu 24h (nie wiem jak to działa)
    - Pogadajcie Sobie - Za doładowanie powyżej 100zł wybierasz 3 numery Orange z którymi przez 60 dni od ostatniego doładowania będziesz rozmawiał bezpłatnie
    - Minuty non STOP - za doładowanie powyżej 100zł masz do wykorzystania 120 minut do WSZYSTKICH ważne przez 25 dni, chyba że w ciągu 25 dni znowu doładujesz za 100zł to dostaniesz kolejne 120 minut.
    - Ufomesy - Za każde 5 smsów opłaconych z konta głównego otrzymasz kolejne 5 smsów darmowych do wszystkich sieci, do wykorzystania w ciągu 24h.

Czy macie jakiś pomysł jak jeszcze można zebrać trochę środków na konto promocyjne lub główne ?

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo