Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Fabia - Centalny zamek - Nie otwiera Nie Zamyka

01 Wrz 2012 18:16 6081 6
  • Poziom 2  
    Witam

chciałbym sie zapytac bo mam nie typowy problem z centralnym zamkiem w Samochodzie Skoda Fabia 1.9 SDI.
    Otóż chodzi o to że moge zamknac/otworzyć drzwi za pomocą przycisków w kluczyku bo mam zamyk/otwieranie w kluczu jako pilot i problem polega na tym że to nie działa kontrolka sie pali na kluczyku a w samochodzi przy otwieraniu zapala sie tylko światło ale te u góry na głową i nic wiecej sie nie dzieje nie ma zadnych innych symboli które by wskazywały że auto jest zamykane badz otwieranie zero zgrzytu zero zapalonych świateł do okoła auta tylko pali sie te światełko nad głową gdy klikam na otwarcie na pilocie...

Wiec powiedzcie mi jaki może byc w tym problem.

Oraz to że jestem świerzy w tych tematach i prosze o wyrozumiałość.

Dziekuje za porady z góry
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Witam. Może na początek sprawdź baterię w pilocie. Jeżeli masz przycisk do zamykania od wewnątrz sprawdź czy zamyka i otwiera.
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Pilot nadaje - jest ok.
    Działa zamek z kluczyka w drzwiach ?
    Sprawdź bezpieczniki ?
    Diagnostyka VAG, VCDS mile widziana o ile zamek nie dokładany.
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    zima napisał:
    Może na początek sprawdź baterię w pilocie.
    No ale po co, skoro:
    hupcio1 napisał:
    w samochodzi przy otwieraniu zapala sie tylko światło ale te u góry na głową i nic wiecej sie nie dzieje
  • Poziom 2  
    Zgadza sie panowie swiatelko na pilocie sie zapala. Drzwi moge z kluczyka zamknac standardowo tylko z pilota nie moge...

Czuje że bez diagnostyka sie nie obejdzie;)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Czy zamek centralny zamyka i otwiera, całe auto, po przekręceniu kluczyka?
  • Poziom 43  
    Z tego opisu nic nie wynika, chociażby to, czy światło w podsufitce zapala się po wciśnięciu przycisku pilota czy po otwarciu drzwi(a to akurat ważne)???