Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PTE Mastercook - Prądniczka tacho

02 Wrz 2012 21:57 5358 3
  • Poziom 19  
    Witam.
    Panowie może już ktoś pytał, nie mogłem za bardzo natrafić. Czy może jakimś cudem jest do kupienia cewka prądniczki tacho występująca w pralkach Mastercook i Bosch od góry ładowanych. Mam już chyba z 5 silników ze spalonymi cewkami i przybywa następnych.
    PTE Mastercook - Prądniczka tacho
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 20  
    Ostatecznie daj do przewinięcia :)
  • Specjalista AGD
    Ja mam prze różne prądniczki.

PTE Mastercook - Prądniczka tacho PTE Mastercook - Prądniczka tacho PTE Mastercook - Prądniczka tacho PTE Mastercook - Prądniczka tacho PTE Mastercook - Prądniczka tacho PTE Mastercook - Prądniczka tacho PTE Mastercook - Prądniczka tacho

mój adres jozek_i(malpa)wp.pl

GG 4210096

Tel 510 208 219
  • Poziom 9  
    miałem ten sam problem, popsuła się pralka Bosch classixx 6 ładowanej od góry. Gdzieś doszło do wycieku i nadpaliła się kostka przy silniku. W wyniku zwarcia spaliły sie dwa rezystory. Moduł naprawił mi Pan Arkadiusz tel. 730335460, dosłownie za grosze. Ma on swoją stronę na allegro. Jak najbardziej polecam tego Pana, jest to bardzo dobry specjalista i przede wszystkim rzetelny i konkretny facet. Po założeniu modułu okazało się, że że spaliła się prądniczka. Objawy. Pralka trzy razy krótko wiruje i koniec, zaświecają się trzy lampki. Sprawdziłem prądniczkę. Była uszkodzona. Jeden przewód od tego urządzenia właśnie był nadpalony w kostce. nie mogłem znaleźć prądniczki do tego modelu pralki i z pomocą przyszedł Pan Józek. Trochę poświęciłem czasu na naprawę, bo nie jestem specjalistą w tym kierunku, ale dzięki Elektrodzie i tym dwóm Panom udało się naprawić pralkę. Wielkie dzięki. Pozdrawiam