Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Europejski lider sprzeda篡 techniki i elektroniki.
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

CB midland 75/790 - gdy radio nadaje s造chac pierdzenie

solidsnake 02 Wrz 2012 22:41 1599 13
  • #1 02 Wrz 2012 22:41
    solidsnake
    Poziom 2  

witam wszystkich, jak w temacie kupi貫m r璚zniaka w super stanie tylko ze, radio gdy nadaje to w g這sniku s造chac ciche pierdzenie a gdy chce po豉czyc sie np z radiem u kumpla w samochodzie to s造chac u niego tez pierdzenie, gdy rozkr璚ilem radyjko i odpia貫m g這snik z p造ty gl闚nej to nadaje czysto i wszelkie piedzenie znika.... co robi ??? :?:

Co zrobi to proste - na pocz徠ek poprawi wpis z b喚d闚.
    Regulamin pkt 3.1.13 . [SP5ANJ]

• #2 03 Wrz 2012 08:47
    ziomus90210
    Poziom 35  

Zasilanie stabilne ? Masy radia i anteny ok?

• #3 03 Wrz 2012 09:26
    2036945
    Usuni皻y  
  • #4 03 Wrz 2012 15:18
    bc211
    Poziom 30  

Ni w z帳 nie idzie zrozumie o co tak naprawd chodzi.

• #5 03 Wrz 2012 17:08
    .Labrador
    Poziom 25  

solidsnake napisa:
    s造chac ciche pierdzenie

Ja bym proponowa uda si z radiem do Gastrologa.

• #6 03 Wrz 2012 17:52
    bc211
    Poziom 30  

畝rty 瘸rtami niech majstruj帷y przed這篡 na j瞛yk polski co i dlaczego nawywija swoimi kombinerkami.

• #7 04 Wrz 2012 21:13
    solidsnake
    Poziom 2  

pomoze mi ktos rozw您ac problem?

Dodano po 15 [minuty]:

ok ok juz m闚ie spokojnie panowe , wiec radyjko jest na baterie, zwyk貫 paluszki miesci sie ich tam dziesiec. kupi貫m nowe wiec to mozemy pominac do tego jeszcze jest kontrolka od niskiego stanu bateri. wyl康a to tak jak by g這snik robi jakies zwarcie gdy przyciskam przycisk nadawania w陰cza sie kontrolka TX i w g這sniku s造chac taki przerywany szum (pierdzenie) a powinna byc cisza... u kolegi zamiast mojego g這su s造chac ten sam przerywany dzwiek tylko g這sniej. jesli chodzi o rozkrecanie i majsterkowanie to poprostu taka mam nature ze kazda zabawke jaka mia貫m w zycu rozkr璚i貫m bo ciekawosc co znajduje sie w srodku nie dawa豉 mi spac. w tym przypadku nie ma problemu z od陰czaniem g這snika i mikrofonu poniewa na p造tce g堯wnej sa wtyczki, wtyczke od g這snika wypia貫m i radio zacze這 nadawac normalnie, nic innego nie robilem.

Dodano po 6 [minuty]:

homo albus moze jest na dobrym tropie... wydaje mi sie ze g這snik sie nie wy陰cza a ze mikrofon znajduje sie zaraz obok to poprostu odbiera to (pierdzenie) i nadaje temu s造sze je w g這sniku i w innym radiu ,,

• #8 04 Wrz 2012 23:04
    bc211
    Poziom 30  

Nie wiadomo czy obiekt muzealny posiada w og鏊e modulator wsp鏊ny i czy ptt prze陰cza masy tx i na g這郾ik. homo albus w og鏊e, to jeste pewny ?
    W innych r璚zniakach minionej epoki co maj modulator wsp鏊ny dla odbioru prze陰cznik zwykle by ten sam i nie m鏬 nie roz陰czy g這郾ika, bo mia tak konstrukcj, 瞠 jakby nie odbi, to by nie za陰czy. Zapodaj jakie fotki.

• #9 04 Wrz 2012 23:39
    Lazer
    Poziom 23  

.... za ma這 ma pr康u z tych twoich paluch闚. Pod陰cz normalnie zasilacz albo u篡j akumulator闚 a nie bateryjek. Ten r璚zniak ma prze陰cznik LOW-HI do przyci璚ia mocy ko鎍闚ki. Prze陰cz na LOW i przestanie na chwil "pruta" zak豉daj帷 瞠 baterie s nowe. Im bardziej zjedzone baterie tym gorzej "pruta"... to radio pakiet akumulator闚 zjada這 w nieca陰 1h na pe軟ej mocy. baterie pada造 po max 15 minutach... poza tym do wywalenia masz wszystkie kondensatory elektrolityczne w tym r璚zniaku... Jeszcze si gdzie przewraca u mnie ten r璚zniak... Mia te same objawy...

• #11 05 Wrz 2012 21:36
    solidsnake
    Poziom 2  

aha no to wszystko jasne. powiedzcie jeszcze te kondensatory elektrolityczne to te co puchn gdy je spali? sprawdz jak hasa na zasilaczu bo ma wej軼ie faktycznie, mo瞠 bym zrobi wyj軼ie zasilania do gniazdka zapalniczki w aucie co wy na to ?? bo kupi貫m go w zasadzie 瞠by si porozumiewa w trasie bo je寮zimy na dwa auta,, oczywi軼ie po wlutowaniu nowych kondensator闚..

Regulamin pkt 3.3 .
    Je瞠li w trybie pilnym nie poprawisz b喚dy we wszystkich wpisach - to temat ZAMYKAM.
    Regulamin pkt 3.1.13 .
    [SP5ANJ]

Dodano po 1 [godziny] 4 [minuty]:

panie moderatorze prosz mi wybaczy niedoci庵ni璚ia w pisowni sam pan rozumie... pospiech do tego mam francuska klawiatur i polskiego Windowsa ci篹ko si z tym dogada,

• #12 06 Wrz 2012 04:13
    bc211
    Poziom 30  

Znowu piszesz mi璠zy wierszami no to w ko鎍u baterie be, czy staruszek uszkodzony ? Bo nie idzie zrozumie.
    Je郵i wolno spyta... woja瞠 osobowe czy transport ci篹arowy ? Jak to drugie to wszystkie zasilania na nic i ca趾iem inaczej bym to zrobi.
    A z reszt CB r璚zniak uwi您any do zasilania w taki spos鏏 to ju nie r璚zniak, tylko "mobil" - najgorszy jaki tylko mo瞠 by :D

• #13 06 Wrz 2012 19:29
    solidsnake
    Poziom 2  

baterie be. woja瞠 osobowe,

Dodano po 58 [minuty]:

korzystaj帷 z okazji zapytam jeszcze was jak pod陰czy radio president wilson (mobil) bo np z midlanda wychodz dwa przewody czerwony i czarny a tu mam gniazdko z trzema pinami.. gdzie plus gdzie minus,,? bo czyta貫m ze jak si na odwr鏒 po陰czy to potem sporo lutowania jest...;p

• #14 06 Wrz 2012 20:02
    SP5ANJ
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda

Witam.

Po酥iech - po酥iechem ale Regulamin pkt 3.3 obowi您uje.

Temat ZAMYKAM.

Pozdrawiam.

CB midland 75/790 - gdy radio nadaje s造chac pierdzenie

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME