Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komputer do grafiki wektorowej

03 Sep 2012 12:03 1665 7
  • Level 17  
    Zmieniam komputer. Przeznaczenie tylko grafika wektorowa 2D - Micrografx Designer.Żadnych gier, OC, fimów, office Ze starego komputera zostawiam kart graficzną Matrox P650 LP pci-ex i monitory. Jakie podzespoły inne dobrać? Obudowa najlepiej desktop. Rozważam zakup dell optiplex 390DT.
  • Level 17  
    Zestaw fajny do zakładanych zastosowań. Jednak ma 2 wady:
    1. maksymalna 3 letnia gwarancja na podzespoły
    2. karta graficzna nie jest mi potrzebna, zresztą ta karta ma ograniczenia co do ilości obsługiwanych monitorów do dwóch i nie pracuje w konfiguracja wielo kartowych np. 4 monitory
    3. zależy mi na obudowie desktop

Budżet do 7000zł. W tym chciałbym zmieścić drukarkę A2-A3 - myślałem na używanym epsonem stylus 3000 lub ploterem z serii 9000, oraz tablet rysujący wacom ewentualnie pentagram format A4.
  • Level 35  
    1. Większej nie dostaniesz.. Jedynie co to zasilacz i dysk można znaleźć z dłuższymi gwarancjami a resztę to jak coś to musisz dopłacać za przedłużenie gwarancji.
    2.Czyli sam procesor Ci wystarczy?
    3. Tutaj to pojechałeś. Chcesz tak drogiego HTPC? To raczej mało wykonalne. Skoro ma być solidny sprzęt to i w sporej obudowie aby się, że tak powiem nie kisił.
  • Level 17  
    Po namyślę doszedłem do wniosku iż zakup komputera z nowych części to nie jest dobra droga. Kupiłem taki zestaw, mam nadzieje iż będzie lepszy niż moje Pentium 4.
    i3-550, płyta INTEL DP55SB, ram 8GB HyperX, kartę graficzną mam, dyski 2szt. WD3000HLFS, obudowę i zasilacz hipro 450W kupiłem z ta konfiguracją. Kupie jeszcze dysk na system i sądzę iż w 1200zł się zamknę. Reszta idzie na ploter A0.
  • Level 35  
    Kupiłeś fajny produkt zasilaczo i obudowo podobny. Czekamy na fajerwerki.
  • Level 17  
    Obudowa to jak się zorientowałem to intel sc5300 zasilacz był wmontowany wraz z tym zestawem więc sądzę , że nie będzie fajerwerków.