Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kino domowe lg hx976tzw i bh9520tw

lechu_eku 03 Wrz 2012 23:31 585 0
  • #1 03 Wrz 2012 23:31
    lechu_eku
    Poziom 1  

Witam wszystkich w ostatnim czasie kupiłem led lg 47lm670s szukam do tego jakiegoś fajnego nagłośnienia aczkolwiek chcąc zostać przy firmie lg. Sumę jaka mogę przeznaczyć na to 3000tys +/- wiadomo jak coś będzie kosztować 3300 a będzie godne polecenia zdam się na was. Pierwsza zasadnicza rzecz do czego to będzie używane? więc skupił bym się na filmach i konsolach ps3 i xbox360 żona pewnie gdyby to widziała dodała by że jeszcze muzyka :-P no ale nie można mieć wszystkiego;-) Więc to co znalazłem ostatnio z lg co mnie zainteresowało to lg hx976tzw i lg bh9520tw i tu ciekawostka jest pracuje w systemie 9.1 :-P ciekawie brzmi ale jak to wygląda w praktyce oba te kina mają wifi co wydaje mi cię ciekawym zastosowaniem bo nie trzeba kombinować z maskowaniem kabli żeby to estetycznie wyglądało oba kina mają moc zestawu 1100 w ale wiadomo jak to przekłada się na plastik tak jak ja na to mówię. I teść pytanie które kino i czy obydwa są warte tej ceny ? Aczkolwiek wiem że dużo osób może zrazić firma lg ale moim zdaniem poprawiła się w kategorii sprzętowej no ale to już moje prywatne zdanie. Czy prostu zostawić temat tych kin i wybrać coś z firmy Denon bo tyko ta by wchodziła w grę aczkolwiek czy do tej kwoty coś ciekawego dostanę tu prosił bym o jakieś konkretne 2/3 zestawy które były warte ceny i mojego późniejszego zadowolenia z góry dziękuję pozdrawiam

0 0