Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

połączenie słuchawek bezprzewodowych z TV bez wyłączania dzwięku w głosnikach TV

margago 04 Wrz 2012 13:45 3999 3
  • #1 04 Wrz 2012 13:45
    margago
    Poziom 11  

Witam
    Proszę o informację czy jest możliwość podłączenia bezprzewodowych słuchawek z TV tak by nie odłączać dźwięku z głośników TV, np. stosując kabel (przejściówkę) z jednej strony 2x cinch z drugiej gniazdo jack. 2xcinch podłączone pod wyjście audio w TV lub tunerze sat. a do gniazda jack podłączony bolec jack od bazy (nadajnika) słuchawek. Czy tak podłączone słuchawki będą działały?

Dzięki za pomoc.

Moderowany przez Olek II:

3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

0 3
  • #2 04 Wrz 2012 14:33
    jur1
    Specjalista techniki DVD

Jeśli TV ( lub inne urządzenie ) posiada wyjście audio - tak.
    Tak mam podłączone u siebie.

2
  • #3 04 Wrz 2012 15:16
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Włożenie wtyku do gniazda słuchawek w telewizorze powoduje mechaniczne odłączenie głośników. Bez ingerencji w telewizor nie da się tego obejść. Jeśli masz wyprowadzone audio np w eurozłączu, a nadajnik do słuchawek ma wejście audio dla takiego poziomu, to nie ma problemu.

1
  • #4 08 Paź 2012 21:47
    margago
    Poziom 11  

dzięki za pomoc.
    podłączałem poprzez kabel cinch - słuchawki działały jednak poziom głośności był bardzo mały.
    ostatecznie podłączyłem pod wejście słuchawkowe (dźwięk w głośnikach telewizora nie został mimo to odłączony).
    Teraz pilotem od TV można regulować głośność w TV a pokrętłem na kablu słuchawkowym głośność w słuchawkach. Wszystko działa rewelacyjnie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo