Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI A4 B7, 2007 rok - Nawigacja z MMI nie wyświetla się między zegarami

Fixxxer4ever 04 Wrz 2012 17:25 4401 0
    Fixxxer4ever
    Poziom 1  
    Witam mam audi a4 b7 z 2007 roku,
    Miałem w niej seryjnie zamontowane radio concert III
    Które wymieniłem na MMI audi navigation plus.
    Wszystko hula jak cacy. Kostki spasowały, startuje po przekręceniu kluczyka oraz gaśnie, grają wszystkie głośniki jak trzeba, dokupiłem antenę GPS i skrzętnie ukryłem za zegarami, antena radiowa tez bez problemu podeszła, nawet nie musiałem wpisywać kodu radia aby zadziałało, wszystko zaczęło działać od razu. (możliwe ze dlatego ze przed zamontowaniem obecnego radia, firma od której je kupiłem przysłała mi takie radio ale do audi A6 które wiadomo że nie pasuje do konsoli z A4 i ono po podłączeniu prosiło o podanie kodu, który wpisałem i było ok.... odesłałem je z powrotem a tamci przysłali mi właściwe, które już kodu nie chciało i działało od razu po podłączeniu, dziwne :) )

ale wróćmy do tematu...
    W samochodzie miedzy zegarami mam zwykły wyświetlacz czerwony LCD a nie kolorowy, w górnej jego części wyświetlają się normalnie nazwy utworów i stacji radiowych tak jak to było z Concertem III lecz po włączeniu navi i ustawieniu trasy nic się nie dzieje. Czy potrzeba pociągnąć z tamtąd jakis kabel do radia??
    Dodam jeszcze ze po włączeniu nawigacji i wpisaniu trasy wyświetlacz w radiu dzieli się tak jakby na dwie strony, po lewej mam po kolei nazwy ulic skrzyżowań itp. po ilu metrach ma co nastapic, a po prawej normalnie mapę po której sie właśnie poruszam...
    Wydaje mi sie ze to co po lewej mi sie wyswietla powinno byc właśnie między
    Zegarami a mapa powinna się wyświetlać na całej powierzchni wyświetlacza w radiu.
    Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co z tym coś zrobić!